Stock Events
Stock Events
Funkce
Společnost
Více
Přihlásit se
Zaregistrovat se
Zaregistrovat se
Výsledky hospodaření · Kalendář · 2. listopadu 2026
Vše
Dividendy
Výsledky hospodaření
Splity
Ekonomika
Burzovní svátek
Kalendář
lis 2026
lis 2 - 8
PO
2
lis
2026
Výsledky hospodaření
Great Elm Capital
8,11
%
GECCO.BOATS
Výsledky hospodaření
Pampa Energia SA
18,65
%
9PAA.F
Výsledky hospodaření
Pampa Energia SA
18,65
%
9PAA.MU
Výsledky hospodaření
Pampa Energia SA
18,65
%
9PAA.STU
Výsledky hospodaření
Pampa Energia SA
18,65
%
PAM
Výsledky hospodaření
Pampa Energia SA
18,65
%
PAM.BOATS
Výsledky hospodaření
Pampa Energia SA
18,65
%
PAMPD.BA
Výsledky hospodaření
Pampa Energia SA
18,65
%
PAMPN.MX
Výsledky hospodaření
Marriott International
6,16
%
1MAR.MI
Výsledky hospodaření
Marriott International
6,16
%
M1TT34.SA
Výsledky hospodaření
Marriott International
6,16
%
MAQ.MU
Výsledky hospodaření
Marriott International
6,16
%
MAQ.STU
Výsledky hospodaření
Marriott International
6,16
%
MAR.BOATS
Výsledky hospodaření
BWX Technologies
6,37
%
4BW.MU
Výsledky hospodaření
BWX Technologies
6,37
%
4BW.STU
Výsledky hospodaření
BWX Technologies
6,37
%
4BW.XETRA
Výsledky hospodaření
BWX Technologies
6,37
%
BWXT.BOATS
Výsledky hospodaření
BWX Technologies
6,37
%
BWXT.MX
Výsledky hospodaření
Camping World
240,28
%
C83.MU
Výsledky hospodaření
Camping World
240,28
%
C83.STU
Výsledky hospodaření
Camping World
240,28
%
CWH.BOATS
Výsledky hospodaření
New Mountain Finance
0,65
%
1N4.MU
Výsledky hospodaření
New Mountain Finance
0,65
%
NMFC.BOATS
Výsledky hospodaření
New Mountain Finance
0,65
%
NMFCZ
Výsledky hospodaření
New Mountain Finance
0,65
%
NMFCZ.BOATS
Výsledky hospodaření
Sumitomo
9,02
%
SSUMY
Výsledky hospodaření
Sumitomo
9,02
%
SUMA.MU
Výsledky hospodaření
Sumitomo
9,02
%
SUMA.STU
Výsledky hospodaření
Sumitomo
9,02
%
SUMB.F
Výsledky hospodaření
Vitesse Energy
100,96
%
VTS.BOATS
Výsledky hospodaření
Vitesse Energy
100,96
%
VTS.MX
Výsledky hospodaření
Match Group
2,28
%
1MTCH.MI
Výsledky hospodaření
Match Group
2,28
%
4MG.MU
Výsledky hospodaření
Match Group
2,28
%
4MGN.MU
Výsledky hospodaření
Match Group
2,28
%
4MGN.STU
Výsledky hospodaření
Match Group
2,28
%
M1TC34.SA
Výsledky hospodaření
Match Group
2,28
%
MTCH.BOATS
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
V1NO34.SA
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
VNO-PL
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
VNO-PM
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
VNO-PN
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
VNO-PO
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
VNO.BOATS
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
VNORP
Výsledky hospodaření
Vornado Realty Trust
25,87
%
VO7.MU
Výsledky hospodaření
AH Realty Trust
40
%
791.F
Výsledky hospodaření
AH Realty Trust
40
%
AHRT-PA
Výsledky hospodaření
Celanese
5,54
%
1CE.MI
Výsledky hospodaření
Celanese
5,54
%
C1NS34.SA
Výsledky hospodaření
Celanese
5,54
%
CE.BOATS
Předchozí
Další