Abrdn Smaller Companies Income Trust 

GBX238,00
14
+GBX0,00+0% Wednesday 20:00

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
-
52týdenní minimum
-
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
2,4
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
Jan 26
GBX2,60
Oct 25
GBX2,60
Jul 25
GBX2,60
Apr 25
GBX2,60
Jan 25
GBX2,60
10letý růst
-9,41%
5letý růst
-16,62%
3letý růst
-37%
Růst za 1 rok
-75%

Výsledky hospodaření

12SepOčekávané
Q4 2021
Q2 2022
Q4 2022
Q2 2023
Q4 2023
Q2 2024
999
333
-333
-999
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Aberdeen Smaller Companies Income Trust PLC is a closed ended balanced mutual fund launched by Aberdeen Fund Managers Limited. The fund is managed by Aberdeen Asset Managers Limited. It invests in the public equity and fixed income markets of the United Kingdom. The fund seeks to invest in securities of companies operating across diversified sectors. It primarily invests in stocks of small cap companies, as well as in fixed income securities issued by a variety of issuers. The fund employs fundamental analysis with both top-down and bottom-up security selection approaches to create its portfolio. It benchmarks the performance of its portfolio against the FTSE SmallCap Index - excluding Investment Companies. The fund was formerly known as Aberdeen Smaller Companies High Income Trust PLC. Aberdeen Smaller Companies Income Trust PLC was formed in 1992 and is domiciled in the United Kingdom.
Show more...
CEO
Země
Spojené království
ISIN
GB0008063728

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Abrdn Smaller Companies Income Trust?
Aktuální cena ASCI.LSE je GBX238,00 GBX — za posledních 24 hodin vzrostla o +0%. Vývoj ceny akcie společnosti Abrdn Smaller Companies Income Trust můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Abrdn Smaller Companies Income Trust?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze London Exchange se akcie společnosti Abrdn Smaller Companies Income Trust obchodují pod tickerem ASCI.LSE.
Vyplácí Abrdn Smaller Companies Income Trust dividendy?
Ano, dividendy ASCI.LSE se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 2,6 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Do jakého sektoru patří Abrdn Smaller Companies Income Trust?
Abrdn Smaller Companies Income Trust působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost Abrdn Smaller Companies Income Trust provedla split akcií?
Společnost Abrdn Smaller Companies Income Trust v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Abrdn Smaller Companies Income Trust sídlo?
Abrdn Smaller Companies Income Trust má sídlo ve městě Aberdeen, Spojené království.