French Connection 

GBX29,55
1
+GBX0,25+0,85%pátek 16:55

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
-
52týdenní minimum
-
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
březen 2012
GBX1,00
září 2011
GBX0,60
březen 2011
GBX1,00
září 2010
GBX0,50
březen 2010
GBX0,50
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Výsledky hospodaření

10. 10.Očekávané
Q2 2019
Q4 2019
Q3 2020
Q1 2021
Q3 2021
Q1 2022
Q3 2022
-0,03
0
0,03
0,06
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

French Connection Group PLC designs, produces, and distributes branded fashion clothing for men, women, and children. The company also provides toiletries and fragrances, shoes, watches, jewelry, eyewear, and furniture, as well as accessories and homeware products. It operates retail stores and concessions in the United Kingdom, Europe, the Middle East, the United States, and Canada; and e-commerce stores. In addition, the company engages in the wholesale of its products to retailers operating in approximately 50 countries worldwide. Further, it licenses French Connection stores in Asia, Australia, and the Middle East. The company offers its products under the French Connection, Great Plains, and You Must Create brands. French Connection Group PLC was founded in 1969 and is headquartered in London, the United Kingdom.
Zobrazit více
CEO
Mr. Stephen Marks
Zaměstnanci
626
Země
Spojené království
ISIN
GB0033764746

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti French Connection?▼
Aktuální cena FCCN.LSE je GBX29,55 GBX — za posledních 24 hodin vzrostla o +0,85%. Vývoj ceny akcie společnosti French Connection můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti French Connection?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze London Exchange se akcie společnosti French Connection obchodují pod tickerem FCCN.LSE.
Vyplácí French Connection dividendy?▼
Ano, dividendy FCCN.LSE se vyplácejí pololetní. Poslední dividenda na akcii činila 1 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Kolik má French Connection zaměstnanců?▼
Ke dni 24. října 2026 má společnost 626 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří French Connection?▼
French Connection působí v sektoru Lifestyle & Brands.
Kdy společnost French Connection provedla split akcií?▼
Společnost French Connection v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má French Connection sídlo?▼
French Connection má sídlo ve městě London, Spojené království.