Hon Kwok Land Investment. 

0
0
+$0,00+0% 00:00 Dnes

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
-
52týdenní minimum
-
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
0
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
září 2024
$0,02
září 2023
$0,02
září 2022
$0,02
září 2021
$0,02
září 2020
$0,02
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Zobrazit více
CEO
ISIN
HK0160011786

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaký ticker má akcie společnosti Hon Kwok Land Investment.?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTCM se akcie společnosti Hon Kwok Land Investment. obchodují pod tickerem HONWF.
Vyplácí Hon Kwok Land Investment. dividendy?▼
Ano, dividendy HONWF se vyplácejí ročně. Poslední dividenda na akcii činila 0,02 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Do jakého sektoru patří Hon Kwok Land Investment.?▼
Hon Kwok Land Investment. působí v sektoru Other.
Kdy společnost Hon Kwok Land Investment. provedla split akcií?▼
Společnost Hon Kwok Land Investment. v poslední době neprovedla žádný split akcií.