Mountain Lake Acquisition 

$3,60
1
-$7,43-67,36% Wednesday 19:55
-$0,09-2,5%Wednesday 22:15Před otevřením trhu

Statistiky

Denní maximum
3,6
Denní minimum
3,6
52týdenní maximum
19
52týdenní minimum
3,4
Objem obchodů
13 367
Prům. objem
1 132
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Výsledky hospodaření

30SepOčekávané
Q4 2019
Q1 2020
Q2 2020
Q3 2020
Q4 2020
Q1 2021
Q2 2021
-0,44
-0,18
0,08
0,34
Očekávané EPS
0
Skutečný EPS
0,3429

Finanční údaje

-Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
0Tržby
8,28MČistý zisk

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Malacca Straits Acquisition Company Limited v současné době neprovádí žádné hlavní podnikatelské činnosti. Její primárním cílem je identifikovat a dokončit strategickou obchodní kombinaci s jedním nebo více podniky, například fúzi, výměnu akcií, akvizici aktiv nebo reorganizaci. Cílové subjekty jsou hledány v odvětvích mediálních, potravinářských, obnovitelné energie a zdravotnictví. Společnost byla původně založena v roce 2019 pod názvem Bilbao Street Limited a svůj současný název, Malacca Straits Acquisition Company Limited, oficiálně přijala v únoru 2020. Její sídlo se nachází v oblasti Central v Hongkongu.
Show more...
CEO
Zaměstnanci
2
Země
Spojené státy
ISIN
KYG6301B1196

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Mountain Lake Acquisition?▼
Aktuální cena akcie MLACU je $3,60 USD — za posledních 24 hodin klesla o -67,36%. Vývoj ceny akcie společnosti Mountain Lake Acquisition můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Mountain Lake Acquisition?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze XNAS se akcie společnosti Mountain Lake Acquisition obchodují pod tickerem MLACU.
Roste cena akcií společnosti Mountain Lake Acquisition?▼
Akcie MLACU vzrostly oproti předchozímu týdnu o +0%, měsíční změna představuje růst o +0% a za poslední rok akcie společnosti Mountain Lake Acquisition zaznamenaly pokles o -65,62%.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Mountain Lake Acquisition za minulé čtvrtletí?▼
Zisk na akcii u MLACU za poslední čtvrtletí byl 0,34 USD, zatímco odhad činil 0 USD, což představuje překvapení ve výši +∞%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Mountain Lake Acquisition za minulý rok?▼
Tržby společnosti Mountain Lake Acquisition za poslední rok činí 0 USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Mountain Lake Acquisition za minulý rok?▼
Čistý zisk MLACU za poslední rok činí 8,28M USD.
Kolik má Mountain Lake Acquisition zaměstnanců?▼
Ke dni září 27, 2026 má společnost 2 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Mountain Lake Acquisition?▼
Mountain Lake Acquisition působí v sektoru Other.
Kdy společnost Mountain Lake Acquisition provedla split akcií?▼
Společnost Mountain Lake Acquisition v poslední době neprovedla žádný split akcií.