Boost Run 

$19,14
27
-$0,37-1,9% 10:31 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
19,54
Denné minimum
19,45
52-týždňové maximum
42
52-týždňové minimum
10,26
Objem obchodov
45 096
Priem. objem
-
Trhová kap.
1,2B
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadchádzajúce

Výsledky hospodárenia

2DecOčakávané
Q4 2025
Q2 2026
Ďalej
-1,06
-0,66
-0,27
0,13
Očakávané EPS
0.01
Skutočný EPS
N/A

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú BRUN. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Boost Run Inc je poskytovateľ cloudových služieb NVIDIA. Jeho platforma poskytuje GPU výpočty, CPU uzly, spravovanú orchestráciu Kubernetes a zdieľané úložisko prostredníctvom intuitívnej konzoly na správu a robustnej API vrstvy, čo umožňuje organizáciám prideliť a škálovať zdroje naprieč tisíckami uzlov v priebehu niekoľkých minút. Podniky sa spoliehajú na Boost Run pri napájaní svojich hlavných náročných AI pracovných záťaží s výkonom, bezpečnosťou a spoľahlivosťou, ktoré ich prevádzka vyžaduje. Skupina udržiava certifikácie SOC 2 Type II, HIPAA, ISO 27001 a ISO 27701 na úrovni prevádzkovateľa a spolupracuje s prevádzkami dátových centier, ktoré dodržiavajú rovnaké bezpečnostné a bezpečnostné normy.
Show more...
CEO
Andrew John Karos
Zamestnanci
3
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US09940T1007

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Boost Run?
Aktuálna cena akcie BRUN je $19,14 USD — za posledných 24 hodín klesla o -1,9%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Boost Run môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Boost Run?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze XNAS sa akcie spoločnosti Boost Run obchodujú pod tickerom BRUN.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Boost Run?
Aktuálne má spoločnosť Boost Run trhovú kapitalizáciu 1,2B
Kedy Boost Run zverejní najbližšie výsledky?
Boost Run zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa decembra 02, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Boost Run za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri BRUN za posledný štvrťrok bol -1,06 USD, zatiaľ čo odhad bol 0,13 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške -915,38%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Koľko má Boost Run zamestnancov?
Ku dňu augusta 24, 2026 má spoločnosť 3 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Boost Run?
Boost Run pôsobí v sektore Technology.
Kedy spoločnosť Boost Run uskutočnila split akcií?
Spoločnosť Boost Run v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.
Kde má Boost Run sídlo?
Boost Run má sídlo v meste NORTHBROOK, Spojené štáty.