Cerebain Biotech 

$0,000900
20
+$0,00+0% Thursday 21:46

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
-
52-týždňové minimum
-
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
755 272,15
Pomer P/E
0
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Výsledky hospodárenia

31MarOčakávané
Q2 2017
Q3 2017
Q4 2017
Q1 2018
Q2 2018
Q3 2018
Q4 2018
-0,41
-0,28
-0,14
-0,01
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
-0,0076

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Biotechnology
Health Technology
Pharmaceuticals: Major
Show more...
CEO

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Cerebain Biotech?▼
Aktuálna cena CBBT je $0,00 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Cerebain Biotech môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Cerebain Biotech?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze PINX sa akcie spoločnosti Cerebain Biotech obchodujú pod tickerom CBBT.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Cerebain Biotech?▼
Aktuálne má spoločnosť Cerebain Biotech trhovú kapitalizáciu 755 272,15
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Cerebain Biotech za minulý štvrťrok?▼
Zisk na akciu pri CBBT za posledný štvrťrok bol -0,01 USD, zatiaľ čo odhad bol N/A USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške N/A. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Do akého sektora patrí Cerebain Biotech?▼
Cerebain Biotech pôsobí v sektore Technology.
Kedy spoločnosť Cerebain Biotech uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Cerebain Biotech v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.