Gray Television 

0
136
+$0,00+0% 00:00 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
-
52-týždňové minimum
-
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Výsledky hospodárenia

1MayOčakávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
-0,71
0,06
0,82
1,59
Očakávané EPS
-0,218
Skutočný EPS
N/A

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Gray Media Inc je multimediálna spoločnosť. Spoločnosť vlastní a prevádzkuje miestne televízne stanice a digitálne aktíva. Vlastní tiež Gray Digital Media, plnohodnotnú digitálnu agentúru, ktorá ponúka národným a miestnym klientom digitálne marketingové stratégie s digitálnymi produktmi a službami. Medzi jej ďalšie mediálne aktíva patria video produkčné spoločnosti Raycom Sports, Tupelo Media Group a PowerNation Studios, ako aj štúdiové produkčné zariadenia Assembly Atlanta a Third Rail Studios. Segmenty spoločnosti zahŕňajú vysielanie a produkčné spoločnosti. Väčšina príjmov pochádza z vysielacej a digitálnej reklamy a z poplatkov za súhlas s retransmisou.
Show more...
CEO
Hilton Hatchett Howell Jr.
Zamestnanci
9582
Krajina
Spojené štáty

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aký ticker má akcia spoločnosti Gray Television?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NYSE sa akcie spoločnosti Gray Television obchodujú pod tickerom GCS B.
Koľko má Gray Television zamestnancov?▼
Ku dňu septembra 25, 2026 má spoločnosť 9 582 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Gray Television?▼
Gray Television pôsobí v sektore Communication.
Kedy spoločnosť Gray Television uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Gray Television v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.
Kde má Gray Television sídlo?▼
Gray Television má sídlo v meste ATLANTA, Spojené štáty.