PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel 

$0,000000
129
+$0,00+0%pondelok 00:00

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
-
52-týždňové minimum
-
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
2/2022
$1,93
6/2021
$1,42
1/2021
$0,84
6/2020
$0,81
1/2020
$0,98
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

27. 4.Očakávané
Q3 2021
Q4 2021
Q1 2022
Q2 2022
Q3 2022
Q4 2022
Q1 2023
0
0,33
0,67
1
Očakávané EPS
0
Skutočný EPS
0

Finančné údaje

37,67%Zisková marža
Stratová
2017
2018
2019
2020
2021
2022
-815,38BTržby
-307,16BČistý zisk

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Public Joint Stock Company Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel, together with its subsidiaries, operates as a metals and mining company in Europe, Asia, North and South America, Russia, and the CIS countries. The company operates in GMK Group, KGMK Group, NN Harjavalta, Other Metallurgical, and Other Non-Metallurgical segments. It prospects, explores for, extracts, refines, and processes minerals; and produces, markets, and sells base and precious metals. The company produces nickel, palladium, copper, platinum, cobalt, rhodium, iridium, ruthenium, silver, gold, selenium, tellurium, sulfur, sodium sulfate, and sodium chloride. It is also involved in equipment rental, gas extraction, electricity production and distribution, construction, repairs, geological works, spare parts production, distribution, research, fuel supply, river shipping, and airport businesses, as well as acts as an air company. The company was formerly known as Open Joint Stock Company ?Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel' and changed its name to Public Joint Stock Company Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel in May 2015. Public Joint Stock Company Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel was incorporated in 1997 and is based in Moscow, Russia.
Zobraziť viac
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US55315J1025

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aký ticker má akcia spoločnosti PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze London Exchange sa akcie spoločnosti PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel obchodujú pod tickerom MNOD.LSE.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel za minulý štvrťrok?▼
Zisk na akciu pri MNOD.LSE za posledný štvrťrok bol 457,49 USD, zatiaľ čo odhad bol 0,88 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške +51 887,5%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel za posledný rok predstavujú -815,38B USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel za minulý rok?▼
Čistý zisk MNOD.LSE za posledný rok predstavuje -307,16B USD.
Vypláca PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel dividendy?▼
Áno, dividendy MNOD.LSE sa vyplácajú polročné. Posledná dividenda na akciu predstavovala 1,93 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Do akého sektora patrí PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel?▼
PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť PJSC Mining and Metallurgical Company Norilsk Nickel v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.