NexPoint Hospitality Trust 

$0,3250
2
+$0,00+0%štvrtok 15:55

Štatistiky

Denné maximum
0,325
Denné minimum
0,325
52-týždňové maximum
0,325
52-týždňové minimum
0,005
Objem obchodov
4 000
Priem. objem
810
Trhová kap.
0
Pomer P/E
4,64
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
12/2023
$0,04
1/2020
$0,08
10/2019
$0,08
7/2019
$0,08
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

28. 5.Očakávané
Q3 2022
Q1 2023
Q2 2023
Q3 2023
Q1 2024
Q1 2024
999
333
-333
-999
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

-23,8%Zisková marža
Stratová
2019
2020
2021
2022
2023
70,96MTržby
-16,89MČistý zisk

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

NexPoint Hospitality Trust is a publicly traded real estate investment trust, with its Units listed on the TSXV under the ticker NHT.U. NHT is focused on acquiring, owning and operating well-located hospitality properties in the United States that offer a high current yield and in many cases are underperforming assets with the potential to increase in value through investments in capital improvements, a market-based recovery, brand repositioning, revenue enhancements, operational improvements, expense inefficiencies, and exploiting excess land or underutilized space. NHT owns 9 branded properties sponsored by Marriott, Hilton, Hyatt, and Intercontinental Hotels Group, located across the U.S. NHT is externally advised by NexPoint Real Estate Advisors VI, L.P. As of April 17, 2025, NexPoint Hospitality Trust operates as a subsidiary of NexPoint Diversified Real Estate Trust.
Zobraziť viac
CEO
Mr. James David Dondero CFA, CPA
Krajina
Kanada

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti NexPoint Hospitality Trust?▼
Aktuálna cena NHT-U.V je $0,33 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0%. Vývoj ceny akcie spoločnosti NexPoint Hospitality Trust môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti NexPoint Hospitality Trust?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze TSX Venture Exchange sa akcie spoločnosti NexPoint Hospitality Trust obchodujú pod tickerom NHT-U.V.
Aké boli tržby spoločnosti NexPoint Hospitality Trust za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti NexPoint Hospitality Trust za posledný rok predstavujú 70,96M USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti NexPoint Hospitality Trust za minulý rok?▼
Čistý zisk NHT-U.V za posledný rok predstavuje -16,89M USD.
Vypláca NexPoint Hospitality Trust dividendy?▼
Áno, dividendy NHT-U.V sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,04 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Do akého sektora patrí NexPoint Hospitality Trust?▼
NexPoint Hospitality Trust pôsobí v sektore Real Estate.
Kedy spoločnosť NexPoint Hospitality Trust uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť NexPoint Hospitality Trust v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.
Kde má NexPoint Hospitality Trust sídlo?▼
NexPoint Hospitality Trust má sídlo v meste Toronto, Kanada.