Patterson Metals 

0
0
+€0,00+0% 00:00 Dnes

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
-
52týdenní minimum
-
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují 4PY.MU. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Trench Metals Corp. operates as a mineral exploration and development company in Canada. The company holds interest in the Carter Lake Uranium Project located in the Athabasca basin of Saskatchewan, Canada. It also holds an option to acquire the Spreckley Lake Uranium Project located in northern Saskatchewan. The company was formerly known as Trench Solutions Inc. and changed its name to Trench Metals Corp. in November 2020. Trench Metals Corp. is headquartered in Vancouver, Canada.
Show more...
CEO
Mr. Yee Sing Cheng
Země
Kanada
ISIN
CA70344Q2099

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaký ticker má akcie společnosti Patterson Metals?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze Boerse Muenchen se akcie společnosti Patterson Metals obchodují pod tickerem 4PY.MU.
Do jakého sektoru patří Patterson Metals?
Patterson Metals působí v sektoru Energy.
Kdy společnost Patterson Metals provedla split akcií?
Společnost Patterson Metals v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Patterson Metals sídlo?
Patterson Metals má sídlo ve městě Vancouver, Kanada.