AXS Dynamic Opportunity Fund Class I 

$20,56
0
+$0,17+0,83%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
21,75
52týdenní minimum
17,97
Objem obchodů
-
Prům. objem
0
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
18,98%
Dividenda
3,9

Nadcházející

Dividendy

18,98%Dividendový výnos
prosinec 2025
$0,54
prosinec 2024
$3,87
prosinec 2024
$0,02
prosinec 2024
$1,80
prosinec 2024
$2,04
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
-86,09%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Zobrazit více
CEO
Země
Spojené státy
ISIN
US46144X4613

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti AXS Dynamic Opportunity Fund Class I?▼
Aktuální cena ADOIX je $20,56 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0,83%. Vývoj ceny akcie společnosti AXS Dynamic Opportunity Fund Class I můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti AXS Dynamic Opportunity Fund Class I?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze NASDAQ se akcie společnosti AXS Dynamic Opportunity Fund Class I obchodují pod tickerem ADOIX.
Roste cena akcií společnosti AXS Dynamic Opportunity Fund Class I?▼
Akcie ADOIX oproti minulému týdnu klesly o -3,79%, za měsíc klesly o -2,42% a za poslední rok akcie AXS Dynamic Opportunity Fund Class I vzrostly o +4,47%.
Vyplácí AXS Dynamic Opportunity Fund Class I dividendy?▼
Ano, dividendy ADOIX se vyplácejí ročně. Poslední dividenda na akcii činila 0,54 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 18,98%.
Do jakého sektoru patří AXS Dynamic Opportunity Fund Class I?▼
AXS Dynamic Opportunity Fund Class I působí v sektoru Other.
Kdy společnost AXS Dynamic Opportunity Fund Class I provedla split akcií?▼
Společnost AXS Dynamic Opportunity Fund Class I v poslední době neprovedla žádný split akcií.