SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond 

$26,68
30
+$0,00+0% Monday 00:47

Statistiky

Denní maximum
26,68
Denní minimum
26,68
52týdenní maximum
27,42
52týdenní minimum
26,68
Objem obchodů
1
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
2,12%
Dividenda
0,56

Nadcházející

Dividendy

2,12%Dividendový výnos
Aug 26
$0,05
Jul 26
$0,05
Jun 26
$0,05
May 26
$0,04
Apr 26
$0,05
10letý růst
30,82%
5letý růst
25,37%
3letý růst
8,1%
Růst za 1 rok
0,31%

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují BWZ.BOATS. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

Držené pozice

O aplikaci

SPDR Series Trust - SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond ETF je burzovně obchodovaný fond (ETF) spravovaný společností State Street Global Advisors, Inc. Fond spravuje SSGA Funds Management, Inc. Investuje na trhy s fixním výnosem v globálním regionu mimo USA. Fond investuje do dluhopisů státních emitentů s pevně stanoveným výnosem a investičním stupněm, denominovaných v lokálních měnách, s dospíváním v rozmezí jednoho až tří let a hodnocením Baa3 nebo vyšším podle Moody's, případně BBB- nebo vyšším podle S&P či Fitch. Fond se snaží sledovat výkonnost indexu Bloomberg 1-3 Year Global Treasury ex-US Capped Index pomocí techniky reprezentativního vzorkování. SPDR Series Trust - SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond ETF byl zaloán 15. ledna 2009 a sídlí ve Spojených státech.
Show more...
CEO
ISIN
US78464A3344

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond?
Aktuální cena BWZ.BOATS je $26,68 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0%. Vývoj ceny akcie společnosti SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze Boats se akcie společnosti SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond obchodují pod tickerem BWZ.BOATS.
Vyplácí SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond dividendy?
Ano, dividendy BWZ.BOATS se vyplácejí měsíčně. Poslední dividenda na akcii činila 0,05 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 2,12%.
Do jakého sektoru patří SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond?
SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond působí v sektoru Other.
Kdy společnost SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond provedla split akcií?
Společnost SPDR Bloomberg Short Term International Treasury Bond v poslední době neprovedla žádný split akcií.