Chemring Group 

$7,21
346
+$0,03+0,35% 19:04 Dnes

Statistiky

Denní maximum
7,18
Denní minimum
7,18
52týdenní maximum
9,15
52týdenní minimum
5,82
Objem obchodů
100
Prům. objem
1 525
Tržní kap.
1,96B
Poměr P/E
30,96
Dividendový výnos
1,51%
Dividenda
0,11

Nadcházející

Dividendy

1,51%Dividendový výnos
Sep 26
$0,04
Apr 26
$0,07
Sep 25
$0,04
Apr 25
$0,07
Sep 24
$0,03
10letý růst
11,39%
5letý růst
15,34%
3letý růst
15,67%
Růst za 1 rok
5,43%

Výsledky hospodaření

2JunOčekávané
Q3 2023
Q1 2024
Q1 2024
Q3 2024
Q1 2025
Q3 2025
Q1 2026
0
4,17
8,33
12,5
Očekávané EPS
6.168192900041622
Skutečný EPS
6.168192900041622

Finanční údaje

9,31%Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
684,86MTržby
63,77MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují CMGMY. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Chemring Group PLC působí jako specializovaný globální dodavatel, který poskytuje sofistikované protivzbrojné prostředky, pokročilé senzorové technologie a energetická řešení pro sektory letectví, obrany a bezpečnosti. Společnost má významnou mezinárodní působnost s operacemi v USA, Velké Británii, Norsku, Austrálii a dalších globálních trzích. Její podnikání je rozděleno do dvou hlavních divizí: Sensors & Information a Countermeasures & Energetics. Segment Sensors & Information se zaměřuje na vývoj a výrobu zařízení pro detekci výbušných nebezpečí, identifikaci chemických a biologických hrozeb, nasazování elektronických protivzbrojných prostředků a poskytování technologií pro ochranu sítí. Naopak divize Countermeasures & Energetics nabízí širokou škálu produktů, včetně expendable protivzbrojných prostředků pro letecké, námořní a pozemní platformy; zařízení poháněná náboji a raketovými látkami; pyrotechnické mechanismy nezbytné pro spouštění a nasazování satelitů; různé komponenty raket; separační podsystémy; aktuátory; řadu energetických materiálů; a systémy pro evakuaci a bezpečnost posádky. Společnost byla založena v roce 1905 a sídlí v Romsey ve Velké Británii.
Show more...
CEO
Michael Ord
Zaměstnanci
2672
Země
Spojené království
ISIN
US1638671040
WKN
000A1JRKK

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Chemring Group?
Aktuální cena CMGMY je $7,21 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0,35%. Vývoj ceny akcie společnosti Chemring Group můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Chemring Group?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTC Link se akcie společnosti Chemring Group obchodují pod tickerem CMGMY.
Roste cena akcií společnosti Chemring Group?
Akcie CMGMY oproti minulému týdnu klesly o -4,19%, měsíční změna je pokles o -9,37% a za poslední rok společnost Chemring Group zaznamenala pokles o -1,3%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Chemring Group?
Aktuálně má společnost Chemring Group tržní kapitalizaci 1,96B
Kdy Chemring Group zveřejní další výsledky?
Chemring Group zveřejní další výsledky hospodaření dne prosince 15, 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Chemring Group za minulé čtvrtletí?
Zisk na akcii u CMGMY za poslední čtvrtletí byl 0,08 USD, zatímco odhad činil 0,08 USD, což představuje překvapení ve výši +0%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Chemring Group za minulý rok?
Tržby společnosti Chemring Group za poslední rok činí 684,86M USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Chemring Group za minulý rok?
Čistý zisk CMGMY za poslední rok činí 63,77M USD.
Vyplácí Chemring Group dividendy?
Ano, dividendy CMGMY se vyplácejí pololetní. Poslední dividenda na akcii činila 0,07 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 1,51%.
Kolik má Chemring Group zaměstnanců?
Ke dni září 04, 2026 má společnost 2 672 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Chemring Group?
Chemring Group působí v sektoru Manufacturing.
Kdy společnost Chemring Group provedla split akcií?
Poslední split akcií společnosti Chemring Group proběhl března 29, 2011 v poměru 5:4.
Kde má Chemring Group sídlo?
Chemring Group má sídlo ve městě Romsey, Spojené království.