Pan Pacific International 

$5,08
63
+$0,41+8,66%úterý 19:21

Statistiky

Denní maximum
5,77
Denní minimum
5,77
52týdenní maximum
7,27
52týdenní minimum
4,05
Objem obchodů
200
Prům. objem
9 984
Tržní kap.
16,14B
Poměr P/E
25
Dividendový výnos
1,25%
Dividenda
0,06

Nadcházející

Dividendy

1,25%Dividendový výnos
září 2026
$0,04
březen 2026
$0,02
září 2025
$0,03
březen 2025
$0,01
září 2024
$0,01
10letý růst
3,57%
5letý růst
15,89%
3letý růst
29,77%
Růst za 1 rok
28,11%

Výsledky hospodaření

12. 11.Očekávané
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Další
0,03
0,12
0,2
0,28
Očekávané EPS
0,057239615168
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

3,96%Zisková marže
Zisková
2019
2020
2021
2022
2023
2024
21,66BTržby
858,1MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují DQJCF. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Pan Pacific International Holdings Corporation (PPIH), společnost se sídlem v Tokiu založená v roce 1980, provozuje rozsáhlou síť maloobchodních prodejen a souvisejících podniků prostřednictvím svých mnoha poboček. Její činnost je strategicky rozdělena do tří hlavních segmentů: 1. Segment diskontních obchodů: Tento segment zahrnuje známé značky, jako jsou Don Quijote, MEGA Don Quijote a MEGA Don Quijote UNY. 2. Segment obchodů se zbožím širokého užití (GMS): Tento segment spravuje obecné supermarkety, jako jsou APITA a PIAGO. 3. Segment pronájmu: Tento segment se zaměřuje na správu nákupních center, včetně oslovování nájemníků a zajišťování nájemního řízení a údržby prostor. Kromě maloobchodu a správy nemovitostí PPIH diverzifikuje své aktivity do několika oblastí. Ty zahrnují rozvoj nemovitostí, údržbu budov a správu pronajatých komerčních prostor. Společnost dále poskytuje logistická řešení, která zahrnují správu zásob a objednávek, a nabízí internetové služby. Podílí se také na konceptualizaci produktů, jejich dodavatelském řetězci a dohledu na výrobě. Rozsáhlé maloobchodní portfolio PPIH dále obsahuje řadu dalších značek prodejen, jako jsou Kyoyasudo, Picasso, Don Quijote USA, Gelson's, Marukai Corporation, Don Don Donki a Times. Jako doplněk tyto značky společnost uvádí na trh své vlastní produkty pod privátními značkami, jako jsou JONETZ, Style One, Prime One a eco!on. Organizace, dříve známá jako Don Quijote Holdings Co., Ltd., přijala svůj současný název Pan Pacific International Holdings Corporation v únoru 2019.
Zobrazit více
CEO
Hideki Moriya
Zaměstnanci
17075
Země
Japonsko
ISIN
JP3639650005
WKN
000914702

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Pan Pacific International?▼
Aktuální cena DQJCF je $5,08 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +8,66%. Vývoj ceny akcie společnosti Pan Pacific International můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Pan Pacific International?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTC Link se akcie společnosti Pan Pacific International obchodují pod tickerem DQJCF.
Roste cena akcií společnosti Pan Pacific International?▼
Akcie DQJCF vzrostly oproti předchozímu týdnu o +10,68%, měsíční změna představuje růst o +17,12% a za poslední rok akcie společnosti Pan Pacific International zaznamenaly pokles o -15,12%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Pan Pacific International?▼
Aktuálně má společnost Pan Pacific International tržní kapitalizaci 16,14B
Kdy Pan Pacific International zveřejní další výsledky?▼
Pan Pacific International zveřejní další výsledky hospodaření dne 12. listopadu 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Pan Pacific International za minulé čtvrtletí?▼
Zisk na akcii u DQJCF za poslední čtvrtletí byl 0,03 USD, zatímco odhad činil 0,04 USD, což představuje překvapení ve výši -20,38%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Pan Pacific International za minulý rok?▼
Tržby společnosti Pan Pacific International za poslední rok činí 21,66B USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Pan Pacific International za minulý rok?▼
Čistý zisk DQJCF za poslední rok činí 858,1M USD.
Vyplácí Pan Pacific International dividendy?▼
Ano, dividendy DQJCF se vyplácejí pololetní. Poslední dividenda na akcii činila 0,04 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 1,25%.
Kolik má Pan Pacific International zaměstnanců?▼
Ke dni 22. října 2026 má společnost 17 075 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Pan Pacific International?▼
Pan Pacific International působí v sektoru Lifestyle & Brands.
Kdy společnost Pan Pacific International provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti Pan Pacific International proběhl 29. září 2025 v poměru 5:1.
Kde má Pan Pacific International sídlo?▼
Pan Pacific International má sídlo ve městě Tokyo, Japonsko.