Eagle Point Income Company 

$24,97
632
-$0,02-0,08%pátek 20:44
+$0,00+0%pátek 21:00Před otevřením trhu

Statistiky

Denní maximum
24,99
Denní minimum
24,97
52týdenní maximum
25,3
52týdenní minimum
23,63
Objem obchodů
4 153
Prům. objem
10 706
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
7,76%
Dividenda
1,94

Nadcházející

Dividendy

7,76%Dividendový výnos
říjen 2026
$0,16
září 2026
$0,16
srpen 2026
$0,16
červenec 2026
$0,16
červen 2026
$0,16
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
28,65%
Růst za 1 rok
-8,33%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Eagle Point Income Company manages capital on behalf of institutional, high-net-worth, and retail investors through private funds, separately managed accounts, and publicly-listed closed-end vehicles. They provide CLO securities and related investments. The investment objective is to generate high current income, with a secondary objective to generate capital appreciation.
Zobrazit více
CEO
Mr. Thomas Philip Majewski CPA
Země
Spojené státy
ISIN
US2698173000

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Eagle Point Income Company?▼
Aktuální cena akcie EICB je $24,97 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,08%. Vývoj ceny akcie společnosti Eagle Point Income Company můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Eagle Point Income Company?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze XNYS se akcie společnosti Eagle Point Income Company obchodují pod tickerem EICB.
Roste cena akcií společnosti Eagle Point Income Company?▼
Akcie EICB vzrostly oproti předchozímu týdnu o +0%, měsíční změna představuje růst o +0% a za poslední rok akcie společnosti Eagle Point Income Company zaznamenaly pokles o -0,28%.
Vyplácí Eagle Point Income Company dividendy?▼
Ano, dividendy EICB se vyplácejí měsíčně. Poslední dividenda na akcii činila 0,16 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 7,76%.
Do jakého sektoru patří Eagle Point Income Company?▼
Eagle Point Income Company působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost Eagle Point Income Company provedla split akcií?▼
Společnost Eagle Point Income Company v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Eagle Point Income Company sídlo?▼
Eagle Point Income Company má sídlo ve městě Greenwich, Spojené státy.