Freedom Finl Hldgs 

$11,75
8
+$0,00+0%pondělí 19:52

Statistiky

Denní maximum
11,75
Denní minimum
11,75
52týdenní maximum
12,48
52týdenní minimum
11
Objem obchodů
1 000
Prům. objem
6 653
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadcházející

Výsledky hospodaření

23. 10.Očekávané
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Další
999
333
-333
-999
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

28,92%Zisková marže
Zisková
2016
2017
2018
2019
2020
2021
37,1MTržby
10,73MČistý zisk

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Freedom Financial Holdings, Inc. působí jako mateřská společnost pro The Freedom Bank of Virginia, která poskytuje komplexní škálu komerčních, osobních a hypotečních bankovních řešení. Nabídka banky zahrnuje různé depozitní produkty, včetně individuálních a firemních běžných účtů, úročených spořicích účtů pro firmy, peněžních tržních účtů, osobních spořicích účtů, termínovaných vkladů (CD) a individuálních důchodových účtů (IRA). Dále poskytuje přístup k pojištěným službám cash sweep (ICS) a Certificate of Deposit Account Registry Service (CDARS). V rámci své úvěrové divize instituce poskytuje podnikatelské termínované úvěry, osobní půjčky, hypotéky a komerční úvěrové linky. Specializuje se také na financování komerčních nemovitostí, půjčky pro malé podniky, revolvingní úvěry proti nemovitosti a kreditní karty. Kromě své základní bankovní činnosti Freedom Financial Holdings nabízí různé doplňkové služby. Ty zahrnují treasury management, online a mobilní bankovní platformy, vzdálené zachycení vkladů, zpracování ACH, bankovní převody a pokročilou prevenci podvodů. Mezi další služby patří oceňování firem, programy bank-at-work, merchant services a exkluzivní možnosti prestižního bankovnictví. Společnost provozuje síť poboček ve městech Vienna, Fairfax, Chantilly, Reston a Manassas, všechny ve státě Virginie. Společnost byla založena v roce 2001 a její sídlo se nachází ve Fairfax ve Virginii.
Zobrazit více
CEO
Joseph Janney Thomas
Zaměstnanci
28
Země
Spojené státy
ISIN
US35638J1043

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Freedom Finl Hldgs?▼
Aktuální cena FDVA je $11,75 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0%. Vývoj ceny akcie společnosti Freedom Finl Hldgs můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Freedom Finl Hldgs?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTC Link se akcie společnosti Freedom Finl Hldgs obchodují pod tickerem FDVA.
Roste cena akcií společnosti Freedom Finl Hldgs?▼
Akcie FDVA oproti minulému týdnu vzrostly o +0,77%, za měsíc klesly o -0,42% a za poslední rok akcie Freedom Finl Hldgs přidaly +3,07%.
Kdy Freedom Finl Hldgs zveřejní další výsledky?▼
Freedom Finl Hldgs zveřejní další výsledky hospodaření dne 23. října 2026.
Jaké byly tržby společnosti Freedom Finl Hldgs za minulý rok?▼
Tržby společnosti Freedom Finl Hldgs za poslední rok činí 37,1M USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Freedom Finl Hldgs za minulý rok?▼
Čistý zisk FDVA za poslední rok činí 10,73M USD.
Kolik má Freedom Finl Hldgs zaměstnanců?▼
Ke dni 21. října 2026 má společnost 28 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Freedom Finl Hldgs?▼
Freedom Finl Hldgs působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost Freedom Finl Hldgs provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti Freedom Finl Hldgs proběhl 9. srpna 2013 v poměru 6:5.
Kde má Freedom Finl Hldgs sídlo?▼
Freedom Finl Hldgs má sídlo ve městě Fairfax, Spojené státy.