The Growth Fund of America® 

$11,69
0
-$0,04-0,32%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
11,73
52týdenní minimum
10,63
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
3,45%
Dividenda
0,4

Nadcházející

Dividendy

3,45%Dividendový výnos
Aug 26
$0,03
Jul 26
$0,03
Jun 26
$0,03
May 26
$0,03
Apr 26
$0,03
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
9,75%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Show more...
CEO
Země
Spojené státy

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti The Growth Fund of America®?
Aktuální cena akcie FFWICX je $11,69 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,32%. Vývoj ceny akcie společnosti The Growth Fund of America® můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti The Growth Fund of America®?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze NASDAQ se akcie společnosti The Growth Fund of America® obchodují pod tickerem FFWICX.
Vyplácí The Growth Fund of America® dividendy?
Ano, dividendy FFWICX se vyplácejí měsíčně. Poslední dividenda na akcii činila 0,03 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 3,45%.
Do jakého sektoru patří The Growth Fund of America®?
The Growth Fund of America® působí v sektoru Other.
Kdy společnost The Growth Fund of America® provedla split akcií?
Společnost The Growth Fund of America® v poslední době neprovedla žádný split akcií.