Jupiter Corporate Bond Fund J Acc 

£0,6439
0
-£0,00-0,23%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
0,6439
Denní minimum
0,6439
52týdenní maximum
0,6735
52týdenní minimum
0,6359
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
4,49%
Dividenda
0,03

Nadcházející

Dividendy

4,49%Dividendový výnos
září 2026
£0,01
červen 2026
£0,01
březen 2026
£0,01
prosinec 2025
£0,01
září 2025
£0,01
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
6,14%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Zobrazit více
CEO
ISIN
GB00BJJQ4B08

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Jupiter Corporate Bond Fund J Acc?▼
Aktuální cena akcie GB00BJJQ4B08.FUND je £0,64 GBP — za posledních 24 hodin klesla o -0,23%. Vývoj ceny akcie společnosti Jupiter Corporate Bond Fund J Acc můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Jupiter Corporate Bond Fund J Acc?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze Funds se akcie společnosti Jupiter Corporate Bond Fund J Acc obchodují pod tickerem GB00BJJQ4B08.FUND.
Roste cena akcií společnosti Jupiter Corporate Bond Fund J Acc?▼
Akcie GB00BJJQ4B08.FUND oproti minulému týdnu vzrostly o +0,41%, za měsíc klesly o -0,43% a společnost Jupiter Corporate Bond Fund J Acc za poslední rok zaznamenala pokles o -1,36%.
Vyplácí Jupiter Corporate Bond Fund J Acc dividendy?▼
Ano, dividendy GB00BJJQ4B08.FUND se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,01 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 4,49%.
Do jakého sektoru patří Jupiter Corporate Bond Fund J Acc?▼
Jupiter Corporate Bond Fund J Acc působí v sektoru Other.
Kdy společnost Jupiter Corporate Bond Fund J Acc provedla split akcií?▼
Společnost Jupiter Corporate Bond Fund J Acc v poslední době neprovedla žádný split akcií.