Invesco Mortgage Capital 

$23,55
4056
-$0,15-0,63%středa 19:59
+$0,02+0,11%středa 20:00Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
23,71
Denní minimum
23,58
52týdenní maximum
25,13
52týdenní minimum
23,1
Objem obchodů
22 784
Prům. objem
15 557
Tržní kap.
2,57B
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
7,96%
Dividenda
1,88

Nadcházející

Dividendy

7,96%Dividendový výnos
září 2026
$0,47
červen 2026
$0,47
březen 2026
$0,47
prosinec 2025
$0,47
září 2025
$0,47
10letý růst
N/A
5letý růst
-36,9%
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Výsledky hospodaření

4. 11.Očekávané
Q3 2019
Q4 2019
Q2 2020
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Další
-1,8
-1
-0,2
0,59
Očekávané EPS
0,455643
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

-Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
0Tržby
88,17MČistý zisk

Doporučení analytiků

$7,75Průměrná cílová cena
Nejvyšší odhad je ⁦7,75⁩.
Na základě 1 hodnocení za posledních 6 měsíců. Nejde o investiční doporučení.
Koupit
0%
Držet
100%
Prodat
0%

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují IVR-PC. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Invesco Mortgage Capital Inc je REIT, který investuje, financuje a spravuje hypoteční cenné papíry a hypoteční úvěry zajištěné rezidenčními a komerčními nemovitostmi. Portfolio společnosti se skládá z rezidenčních hypotečních cenných papírů (RMBS) zajištěných americkou vládní agenturou, jako je Government National Mortgage Association, nebo federálně založenou korporací, jako je Federal National Mortgage Association nebo Federal Home Loan Mortgage Corporation; komerčních hypotečních cenných papírů (CMBS), které nejsou zajištěny americkou vládní agenturou ani federálně založenou korporací; RMBS, které nejsou zajištěny americkou vládní agenturou ani federálně založenou korporací; a dalších finančních arrangementů souvisejících s nemovitostmi.
Zobrazit více
CEO
Kevin Collins
Země
Spojené státy
ISIN
US46131B5066

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Invesco Mortgage Capital?▼
Aktuální cena akcie IVR-PC je $23,55 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,63%. Vývoj ceny akcie společnosti Invesco Mortgage Capital můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Invesco Mortgage Capital?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze XNYS se akcie společnosti Invesco Mortgage Capital obchodují pod tickerem IVR-PC.
Roste cena akcií společnosti Invesco Mortgage Capital?▼
Akcie IVR-PC oproti minulému týdnu klesly o -2,32%, měsíční změna je pokles o -2,08% a za poslední rok společnost Invesco Mortgage Capital zaznamenala pokles o -3,72%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Invesco Mortgage Capital?▼
Aktuálně má společnost Invesco Mortgage Capital tržní kapitalizaci 2,57B
Kdy Invesco Mortgage Capital zveřejní další výsledky?▼
Invesco Mortgage Capital zveřejní další výsledky hospodaření dne 4. listopadu 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Invesco Mortgage Capital za minulé čtvrtletí?▼
Zisk na akcii u IVR-PC za poslední čtvrtletí byl 0,5 USD, zatímco odhad činil 0,5 USD, což představuje překvapení ve výši -0,35%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Invesco Mortgage Capital za minulý rok?▼
Tržby společnosti Invesco Mortgage Capital za poslední rok činí 0 USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Invesco Mortgage Capital za minulý rok?▼
Čistý zisk IVR-PC za poslední rok činí 88,17M USD.
Vyplácí Invesco Mortgage Capital dividendy?▼
Ano, dividendy IVR-PC se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,47 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 7,96%.
Do jakého sektoru patří Invesco Mortgage Capital?▼
Invesco Mortgage Capital působí v sektoru Real Estate.
Kdy společnost Invesco Mortgage Capital provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti Invesco Mortgage Capital proběhl 6. června 2022 v poměru 1:10.
Kde má Invesco Mortgage Capital sídlo?▼
Invesco Mortgage Capital má sídlo ve městě ATLANTA, Spojené státy.