Kinsale Capital Group 

$345,27
391
+$15,46+4,69% 20:00 Dnes
+$0,00+0%22:30Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
346,84
Denní minimum
333,2
52týdenní maximum
512,76
52týdenní minimum
287,2
Objem obchodů
358 020
Prům. objem
316 773
Tržní kap.
7,96B
Poměr P/E
14,47
Dividendový výnos
0,29%
Dividenda
1

Nadcházející

Dividendy

0,29%Dividendový výnos
Jun 26
$0,25
Mar 26
$0,25
Dec 25
$0,17
Sep 25
$0,17
Jun 25
$0,17
10letý růst
20,89%
5letý růst
17,84%
3letý růst
21,32%
Růst za 1 rok
47,06%

Výsledky hospodaření

23JulOčekávané
Q3 2024
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q1 2026
Další
3,23
3,89
4,55
5,21
Očekávané EPS
5.083216
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

-Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
0Tržby
1,01BČistý zisk

Doporučení analytiků

352,71Průměrná cílová cena
Nejvyšší odhad je 410,00.
Na základě 8 hodnocení za posledních 6 měsíců. Nejde o investiční doporučení.
Koupit
13%
Držet
63%
Prodat
25%

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují KNSL. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Kinsale Capital Group, Inc. se zabývá poskytováním pojištění majetku a odpovědnosti v USA. Nabídka komerčního pojištění společnosti zahrnuje komerční majetkové pojištění, nadměrné pojištění odpovědnosti (excess casualty), obecné pojištění odpovědnosti, pojištění malých podniků, pojištění pro stavebnictví, spojené zdravotnictví, majetkové pojištění malých podniků, pojištění odpovědnosti za produkty, pojištění pro zábavní průmysl, komerční auto-pojištění, energetiku, nadměrné profesní pojištění, vědecké poznatky (life sciences), inland marine, profesní odpovědnost, environmentální pojištění, zdravotnictví, pojištění managementu, pojištění veřejných subjektů, pojištění zemědělského průmyslu (odpovědnost a majetek), letectví, oceánské pojištění a pojištění odvolání produktů. Nabídka pojištění pro jednotlivce rovněž zahrnuje pojištění majitelů domů s vysokou hodnotou a další osobní pojistné produkty. Společnost prodává své pojistné produkty ve všech 50 státech, Kolumbii, Commonwealthu Portoriko a Amerických Panských ostrovech, primárně prostřednictvím sítě nezávislých pojišťovacích makléřů. Kinsale Capital Group, Inc. byla založena v roce 2009 se sídlem v Richmondu ve Virginii.
Show more...
CEO
Mr. Michael Patrick Kehoe J.D.
Zaměstnanci
716
Země
Spojené státy
ISIN
US49714P1084

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Kinsale Capital Group?
Aktuální cena KNSL je $345,27 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +4,69%. Vývoj ceny akcie společnosti Kinsale Capital Group můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Kinsale Capital Group?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze se akcie společnosti Kinsale Capital Group obchodují pod tickerem KNSL.
Roste cena akcií společnosti Kinsale Capital Group?
Akcie KNSL vzrostly oproti předchozímu týdnu o +11,24%, měsíční změna představuje růst o +13,75% a za poslední rok akcie společnosti Kinsale Capital Group zaznamenaly pokles o -27,98%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Kinsale Capital Group?
Aktuálně má společnost Kinsale Capital Group tržní kapitalizaci 7,96B
Kdy Kinsale Capital Group zveřejní další výsledky?
Kinsale Capital Group zveřejní další výsledky hospodaření dne července 23, 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Kinsale Capital Group za minulé čtvrtletí?
Zisk na akcii u KNSL za poslední čtvrtletí byl 5,11 USD, zatímco odhad činil 4,66 USD, což představuje překvapení ve výši +9,77%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Kinsale Capital Group za minulý rok?
Tržby společnosti Kinsale Capital Group za poslední rok činí 0 USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Kinsale Capital Group za minulý rok?
Čistý zisk KNSL za poslední rok činí 1,01B USD.
Vyplácí Kinsale Capital Group dividendy?
Ano, dividendy KNSL se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,25 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0,29%.
Kolik má Kinsale Capital Group zaměstnanců?
Ke dni července 01, 2026 má společnost 716 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Kinsale Capital Group?
Kinsale Capital Group působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost Kinsale Capital Group provedla split akcií?
Společnost Kinsale Capital Group v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Kinsale Capital Group sídlo?
Kinsale Capital Group má sídlo ve městě Richmond, Spojené státy.