Melar Acquisition I 

$0,115300
1
-$0,01-5,99% Tuesday 19:27

Statistiky

Denní maximum
0,13
Denní minimum
0,1226
52týdenní maximum
0,13
52týdenní minimum
0,1153
Objem obchodů
3
Prům. objem
-
Tržní kap.
2,49M
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Melar Acquisition Corp. I momentálně neprovádí žádné významné obchodní operace. Hlavním cílem společnosti je dokončit strategické obchodní spojení, potenciálně prostřednictvím fúze, amalgámace, výměny akcií, akvizice aktiv, nákupu akcií nebo korporátní reorganizace, s jedním nebo více podniky specializujícími se na sektory maloobchodního financování, specializovaného financování nebo finančních technologií. Tato entita byla založena v roce 2024 a sídlí v New Yorku, stát New York.
Show more...
CEO
Gautam Ivatury
Zaměstnanci
3
Země
Spojené státy
ISIN
KYG6004G1183

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Melar Acquisition I?
Aktuální cena akcie MACIW je $0,12 USD — za posledních 24 hodin klesla o -5,99%. Vývoj ceny akcie společnosti Melar Acquisition I můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Melar Acquisition I?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze XNAS se akcie společnosti Melar Acquisition I obchodují pod tickerem MACIW.
Roste cena akcií společnosti Melar Acquisition I?
Akcie MACIW oproti minulému týdnu vzrostly o +0%, za měsíc klesly o -4% a společnost Melar Acquisition I za poslední rok zaznamenala pokles o -32,18%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Melar Acquisition I?
Aktuálně má společnost Melar Acquisition I tržní kapitalizaci 2,49M
Kolik má Melar Acquisition I zaměstnanců?
Ke dni září 22, 2026 má společnost 3 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Melar Acquisition I?
Melar Acquisition I působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost Melar Acquisition I provedla split akcií?
Společnost Melar Acquisition I v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Melar Acquisition I sídlo?
Melar Acquisition I má sídlo ve městě NEW YORK, Spojené státy.