M International Equity Fund 

$19,69
0
-$0,33-1,65%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
20,83
52týdenní minimum
17,05
Objem obchodů
-
Prům. objem
0
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
2,43%
Dividenda
0,48

Nadcházející

Dividendy

2,43%Dividendový výnos
prosinec 2025
$0,48
prosinec 2024
$0,38
červen 2024
$0,03
prosinec 2023
$0,38
červen 2023
$0,02
10letý růst
9,1%
5letý růst
112,63%
3letý růst
217,05%
Růst za 1 rok
24,82%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Zobrazit více
CEO
Země
Spojené státy

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti M International Equity Fund?▼
Aktuální cena akcie MBEQX je $19,69 USD — za posledních 24 hodin klesla o -1,65%. Vývoj ceny akcie společnosti M International Equity Fund můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti M International Equity Fund?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze NASDAQ se akcie společnosti M International Equity Fund obchodují pod tickerem MBEQX.
Roste cena akcií společnosti M International Equity Fund?▼
Akcie MBEQX oproti minulému týdnu klesly o -0,91%, za měsíc klesly o -3,43% a za poslední rok akcie M International Equity Fund vzrostly o +11,94%.
Vyplácí M International Equity Fund dividendy?▼
Ano, dividendy MBEQX se vyplácejí ročně. Poslední dividenda na akcii činila 0,48 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 2,43%.
Do jakého sektoru patří M International Equity Fund?▼
M International Equity Fund působí v sektoru Other.
Kdy společnost M International Equity Fund provedla split akcií?▼
Společnost M International Equity Fund v poslední době neprovedla žádný split akcií.