MFS Core Equity Fund 

$55,60
6
+$0,31+0,56%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
57,5
52týdenní minimum
46,53
Objem obchodů
-
Prům. objem
0
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
12,22%
Dividenda
6,79

Nadcházející

Dividendy

12,22%Dividendový výnos
Dec 25
$6,79
Dec 24
$0,53
Dec 24
$3,35
Dec 24
$0,27
Dec 23
$0,29
10letý růst
47,65%
5letý růst
113,46%
3letý růst
257,66%
Růst za 1 rok
2 398,25%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Tento fond má za cíl zvyšovat hodnotu vaší investice v dlouhodobém horizontu. Obvykle alokuje významnou část svých celkových aktiv – minimálně 80 % – do akcií společností. Strategie fondu mu umožňuje zaměřit se na podniky, o kterých poradce believes, že jsou připraveny na robustní růst zisků (tzv. růstové společnosti), na ty, jejichž akcie se obchodují s diskontem vůči jejich odhadované vnitřní hodnotě (hodnotové společnosti), nebo na smíšené portfolio kombinující charakteristiky obou těchto přístupů.
Show more...
CEO
Země
Spojené státy
ISIN
US5529838840

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti MFS Core Equity Fund?▼
Aktuální cena MRGAX je $55,60 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0,56%. Vývoj ceny akcie společnosti MFS Core Equity Fund můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti MFS Core Equity Fund?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze NASDAQ se akcie společnosti MFS Core Equity Fund obchodují pod tickerem MRGAX.
Roste cena akcií společnosti MFS Core Equity Fund?▼
Akcie MRGAX oproti minulému týdnu vzrostly o +1,18%, za měsíc klesly o -0,25% a společnost MFS Core Equity Fund za poslední rok zaznamenala pokles o -0,36%.
Vyplácí MFS Core Equity Fund dividendy?▼
Ano, dividendy MRGAX se vyplácejí ročně. Poslední dividenda na akcii činila 6,79 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 12,22%.
Do jakého sektoru patří MFS Core Equity Fund?▼
MFS Core Equity Fund působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost MFS Core Equity Fund provedla split akcií?▼
Společnost MFS Core Equity Fund v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má MFS Core Equity Fund sídlo?▼
MFS Core Equity Fund má sídlo ve městě Boston, Spojené státy.