Medical System Network 

0
4
+$0,00+0% 00:00 Dnes

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
-
52týdenní minimum
-
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadcházející

Dividendy

0%Dividendový výnos
červen 2026
$0,04
prosinec 2025
$0,04
červen 2025
$0,04
prosinec 2024
$0,04
červen 2024
$0,04
10letý růst
2,36%
5letý růst
3,71%
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Výsledky hospodaření

10. 11.Očekávané
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Další
-6,05
2,35
10,74
19,14
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

0,81%Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
869,33MTržby
7,02MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují MSYMF. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Medical System Network Co., Ltd. distribuuje farmaceutické produkty pro lékárny, nemocnice, kliniky a velkoobchodníky s léčivy. Společnost působí prostřednictvím segmentů Community Pharmacy Network, Leasing and Facility-related, Meal Catering a Other Segments. Segment Community Pharmacy Network usnadňuje nákup a prodej farmaceutik mezi lékárnami, nemocnicemi, klinikami a velkoobchodníky s léčivy. Tento segment rovněž nabízí služby správy zásob a vyřizování zásob, vyrábí a marketingově podporuje farmaceutika a podílí se na vyjednávání cen s velkoobchodníky s léčivy. Provozuje farmaceutickou platformu pro transformaci lékáren. Segment Leasing and Facility-related se zabývá službami pronájmu budov a vyvíjí lokality pro lékárny, a nabízí také konzultační služby pro lékaře. Segment Meal Catering poskytuje stravovací služby pro nemocnice a sociální zařízení. Kromě toho společnost nabízí služby péče o seniory a poradenské služby pro lékařskou péči. Společnost Medical System Network Co., Ltd. byla založena v roce 1999 se sídlem v Sapporu v Japonsku.
Zobrazit více
CEO
Země
Japonsko
ISIN
JP3920940008

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaký ticker má akcie společnosti Medical System Network?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTC Link se akcie společnosti Medical System Network obchodují pod tickerem MSYMF.
Kdy Medical System Network zveřejní další výsledky?▼
Medical System Network zveřejní další výsledky hospodaření dne 10. listopadu 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Medical System Network za minulé čtvrtletí?▼
Zisk na akcii u MSYMF za poslední čtvrtletí byl -0,03 USD, zatímco odhad činil N/A USD, což představuje překvapení ve výši N/A. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Medical System Network za minulý rok?▼
Tržby společnosti Medical System Network za poslední rok činí 869,33M USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Medical System Network za minulý rok?▼
Čistý zisk MSYMF za poslední rok činí 7,02M USD.
Vyplácí Medical System Network dividendy?▼
Ano, dividendy MSYMF se vyplácejí pololetní. Poslední dividenda na akcii činila 0,04 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Do jakého sektoru patří Medical System Network?▼
Medical System Network působí v sektoru Other.
Kdy společnost Medical System Network provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti Medical System Network proběhl 29. května 2012 v poměru 2:1.