OR Royalties 

$31,40
283
-$0,23-0,73% 20:00 Dnes
-$0,38-1,21%20:11Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
32,96
Denní minimum
31,37
52týdenní maximum
48,06
52týdenní minimum
25,14
Objem obchodů
47 169 947
Prům. objem
-
Tržní kap.
5,89B
Poměr P/E
24,07
Dividendový výnos
0,82%
Dividenda
0,26

Nadcházející

Dividendy

0,82%Dividendový výnos
Jul 26
$0,07
Apr 26
$0,06
Jan 26
$0,06
Oct 25
$0,06
Jul 25
$0,06
10letý růst
7,48%
5letý růst
8,5%
3letý růst
12,46%
Růst za 1 rok
18,95%

Výsledky hospodaření

11AugOčekávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Další
0,21
0,32
0,43
0,55
Očekávané EPS
0.5193934223800001
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

74,43%Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
402,34MTržby
299,45MČistý zisk

Doporučení analytiků

53,50Průměrná cílová cena
Nejvyšší odhad je 56,00.
Na základě 2 hodnocení za posledních 6 měsíců. Nejde o investiční doporučení.
Koupit
50%
Držet
50%
Prodat
0%

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují OR. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

OR Royalties Inc. nakupuje a spravuje licenční poplatky (royalties) z drahých kovů a dalších surovin, streamy a další podíly v Kanadě i mezinárodně. Společnost rovněž vlastní opce na odběr (offtake), financování prostřednictvím royalty/streamů a výhradní práva na účast v budoucím financování royalty/streamů na různých projektech. Jejím hlavním aktivem je royalty ve výši 3–5 % z čistého výtěžku ze smeltiny (net smelter return) v komplexu Canadian Malartic v Kanadě. Kromě toho se společnost zabývá průzkumem, vyhodnocováním a rozvojem hornických podniků. Zaměřuje se především na průzkum drahých kovů, včetně zlata, stříbra, mědi, diamantů a dalších. Společnost byla dříve známá jako Osisko Gold Royalties Ltd a v květnu 2025 přijala název OR Royalties Inc. Společnost OR Royalties Inc. byla založena v roce 2014 se sídlem v Montrealu v Kanadě.
Show more...
CEO
Mr. Jason Mark Attew B.Sc., M.B.A.
Zaměstnanci
124
Země
Kanada
ISIN
CA68390D1069

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti OR Royalties?
Aktuální cena akcie OR je $31,40 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,73%. Vývoj ceny akcie společnosti OR Royalties můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti OR Royalties?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze se akcie společnosti OR Royalties obchodují pod tickerem OR.
Roste cena akcií společnosti OR Royalties?
Akcie OR oproti minulému týdnu klesly o -0,03%, za měsíc klesly o -12,66% a za poslední rok akcie OR Royalties vzrostly o +22,7%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti OR Royalties?
Aktuálně má společnost OR Royalties tržní kapitalizaci 5,89B
Kdy OR Royalties zveřejní další výsledky?
OR Royalties zveřejní další výsledky hospodaření dne srpna 11, 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti OR Royalties za minulé čtvrtletí?
Zisk na akcii u OR za poslední čtvrtletí byl 0,4 USD, zatímco odhad činil 0,35 USD, což představuje překvapení ve výši +15,76%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti OR Royalties za minulý rok?
Tržby společnosti OR Royalties za poslední rok činí 402,34M USD.
Jaký je čistý zisk společnosti OR Royalties za minulý rok?
Čistý zisk OR za poslední rok činí 299,45M USD.
Vyplácí OR Royalties dividendy?
Ano, dividendy OR se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,06 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0,82%.
Kolik má OR Royalties zaměstnanců?
Ke dni července 01, 2026 má společnost 124 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří OR Royalties?
OR Royalties působí v sektoru Materials.
Kdy společnost OR Royalties provedla split akcií?
Společnost OR Royalties v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má OR Royalties sídlo?
OR Royalties má sídlo ve městě Montreal, Kanada.