PIMCO ESG Income Fund 

$9,00
1
+$0,01+0,11%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
9,68
52týdenní minimum
8,92
Objem obchodů
-
Prům. objem
0
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
3,62%
Dividenda
0,33

Nadcházející

Dividendy

3,62%Dividendový výnos
říjen 2026
$0,03
září 2026
$0,03
srpen 2026
$0,02
červenec 2026
$0,03
červen 2026
$0,03
10letý růst
N/A
5letý růst
29,5%
3letý růst
-10,33%
Růst za 1 rok
-16,61%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Zobrazit více
CEO
Země
Spojené státy
ISIN
US72202G1250

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti PIMCO ESG Income Fund?▼
Aktuální cena PEGBX je $9,00 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0,11%. Vývoj ceny akcie společnosti PIMCO ESG Income Fund můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti PIMCO ESG Income Fund?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze NASDAQ se akcie společnosti PIMCO ESG Income Fund obchodují pod tickerem PEGBX.
Roste cena akcií společnosti PIMCO ESG Income Fund?▼
Akcie PEGBX oproti minulému týdnu vzrostly o +0,22%, za měsíc klesly o -1,42% a společnost PIMCO ESG Income Fund za poslední rok zaznamenala pokles o -6,54%.
Vyplácí PIMCO ESG Income Fund dividendy?▼
Ano, dividendy PEGBX se vyplácejí měsíčně. Poslední dividenda na akcii činila 0,03 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 3,62%.
Do jakého sektoru patří PIMCO ESG Income Fund?▼
PIMCO ESG Income Fund působí v sektoru Other.
Kdy společnost PIMCO ESG Income Fund provedla split akcií?▼
Společnost PIMCO ESG Income Fund v poslední době neprovedla žádný split akcií.