Quetta Acquisition 

$11,51
0
-$0,39-3,28% Friday 13:38
+$0,00+0%Friday 20:00Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
11,51
Denní minimum
11,51
52týdenní maximum
13,79
52týdenní minimum
10,7
Objem obchodů
2
Prům. objem
95
Tržní kap.
43,14M
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Finanční údaje

-Zisková marže
Ztrátová
2023
2024
2025
0Tržby
-781 000Čistý zisk

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Quetta Acquisition Corporation, založená v roce 2023 se sídlem v New Yorku, New York, se primárně zaměřuje na realizaci různých forem obchodních kombinací. Ty zahrnují fúze, výměny akciového kapitálu, akvizice akcií nebo aktiv, recapitalizace, reorganizace nebo podobná strategická partnerství s jedním nebo více podniky. Společnost má konkrétní záměr vyhledávat příležitosti v oblasti finančních technologií (FinTech) na asijském trhu.
Show more...
CEO
Chen Zi Han
Zaměstnanci
2
Země
Spojené státy
ISIN
US74841A2042

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Quetta Acquisition?▼
Aktuální cena akcie QETAU je $11,51 USD — za posledních 24 hodin klesla o -3,28%. Vývoj ceny akcie společnosti Quetta Acquisition můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Quetta Acquisition?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze XNAS se akcie společnosti Quetta Acquisition obchodují pod tickerem QETAU.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Quetta Acquisition?▼
Aktuálně má společnost Quetta Acquisition tržní kapitalizaci 43,14M
Jaké byly tržby společnosti Quetta Acquisition za minulý rok?▼
Tržby společnosti Quetta Acquisition za poslední rok činí 0 USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Quetta Acquisition za minulý rok?▼
Čistý zisk QETAU za poslední rok činí -781 000 USD.
Kolik má Quetta Acquisition zaměstnanců?▼
Ke dni září 25, 2026 má společnost 2 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Quetta Acquisition?▼
Quetta Acquisition působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost Quetta Acquisition provedla split akcií?▼
Společnost Quetta Acquisition v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Quetta Acquisition sídlo?▼
Quetta Acquisition má sídlo ve městě NEW YORK, Spojené státy.