ProShares UltraShort QQQ -2x Shares
-$0,17-1,19% Friday 19:59
-$0,02-0,15%Friday 23:59Po uzavření trhu
1,02%
Roční poplatek, který platíte investiční společnosti za správu své investice. Čím nižší je nákladovost fondu, tím lépe. Nejedná se o investiční doporučení.
Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují QID. Není to investiční doporučení.
Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.
ProShares UltraShort QQQ usiluje o dosažení denních investičních výsledků, před započtením všech poplatků a nákladů, které jsou dvakrát opačné než denní výkonnost indexu Nasdaq-100.
Show more...
FAQ
Jaká je dnes cena akcie společnosti ProShares UltraShort QQQ -2x Shares?▼
Aktuální cena akcie QID je $14,09 USD — za posledních 24 hodin klesla o -1,19%. Vývoj ceny akcie společnosti ProShares UltraShort QQQ -2x Shares můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti ProShares UltraShort QQQ -2x Shares?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze ARCX se akcie společnosti ProShares UltraShort QQQ -2x Shares obchodují pod tickerem QID.
Roste cena akcií společnosti ProShares UltraShort QQQ -2x Shares?▼
Akcie QID oproti minulému týdnu klesly o -3,23%, měsíční změna je pokles o -1,81% a za poslední rok společnost ProShares UltraShort QQQ -2x Shares zaznamenala pokles o -35,51%.
Vyplácí ProShares UltraShort QQQ -2x Shares dividendy?▼
Ano, dividendy QID se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,15 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 6,47%.
Do jakého sektoru patří ProShares UltraShort QQQ -2x Shares?▼
ProShares UltraShort QQQ -2x Shares působí v sektoru Finance & Payments.
Kdy společnost ProShares UltraShort QQQ -2x Shares provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti ProShares UltraShort QQQ -2x Shares proběhl dubna 10, 2024 v poměru 1:5.
Kde má ProShares UltraShort QQQ -2x Shares sídlo?▼
ProShares UltraShort QQQ -2x Shares má sídlo ve městě Bethesda, Spojené státy.