Regency Centers 

$79,37
241
-$0,37-0,46% 19:59 Dnes
+$0,00+0%20:10Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
80,15
Denní minimum
79,07
52týdenní maximum
81,93
52týdenní minimum
66,86
Objem obchodů
465 194 483
Prům. objem
-
Tržní kap.
14,53B
Poměr P/E
28,11
Dividendový výnos
3,79%
Dividenda
3,01

Nadcházející

Dividendy

3,79%Dividendový výnos
Jul 26
$0,76
Apr 26
$0,76
Jan 26
$0,76
Oct 25
$0,71
Jul 25
$0,71
10letý růst
4,21%
5letý růst
4,62%
3letý růst
4,85%
Růst za 1 rok
5,23%

Výsledky hospodaření

29JulOčekávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Další
0,54
0,75
0,95
1,16
Očekávané EPS
0.593652
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

33,07%Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
3,11BTržby
1,03BČistý zisk

Doporučení analytiků

83,22Průměrná cílová cena
Nejvyšší odhad je 90,00.
Na základě 9 hodnocení za posledních 6 měsíců. Nejde o investiční doporučení.
Koupit
44%
Držet
56%
Prodat
0%

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují REG. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Regency Centers Corporation je plně integrovaná realitní společnost a vlastnící a spravovaný realitní investiční fond (REIT), který zahájil svou činnost jako veřejně obchodovaný REIT v roce 1993. Společnost provádí v zásadě veškeré své operace a vlastní, přímo či nepřímo, v zásadě veškerá svá aktiva. Naše podnikání spočívá v akvizici, ontwikkeling, držení a provozování výdělečných retailových nemovitostí, které se nacházejí především v suburbánních obchodních oblastech s atraktivní demografickou strukturou v USA. Regency je členem indexu S&P 500 od roku 2017. Jsme přední národní vlastník, provozovatel a developer sousedských a komunitních nákupních center. Naše portfolio zahrnuje prosperující objekty s vysoce produktivními potravinářskými prodejci, restauracemi, poskytovateli služeb a nejlepšími maloobchodníky, kteří jsou propojeni se svými sousedstvími, komunitami a zákazníky. Regency Centers Corporation byla založena v roce 1963 se sídlem v Jacksonville na Floridě.
Show more...
CEO
Mr. Martin E. Stein Jr.
Zaměstnanci
495
Země
Spojené státy
ISIN
US7588491032

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Regency Centers?
Aktuální cena akcie REG je $79,37 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,46%. Vývoj ceny akcie společnosti Regency Centers můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Regency Centers?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze se akcie společnosti Regency Centers obchodují pod tickerem REG.
Roste cena akcií společnosti Regency Centers?
Akcie REG oproti předchozímu týdnu klesly o -0,61%, za poslední měsíc vzrostly o +4,24% a za poslední rok akcie společnosti Regency Centers posílily o +11,62%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Regency Centers?
Aktuálně má společnost Regency Centers tržní kapitalizaci 14,53B
Kdy Regency Centers zveřejní další výsledky?
Regency Centers zveřejní další výsledky hospodaření dne července 29, 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Regency Centers za minulé čtvrtletí?
Zisk na akcii u REG za poslední čtvrtletí byl 0,68 USD, zatímco odhad činil 0,62 USD, což představuje překvapení ve výši +9,53%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Regency Centers za minulý rok?
Tržby společnosti Regency Centers za poslední rok činí 3,11B USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Regency Centers za minulý rok?
Čistý zisk REG za poslední rok činí 1,03B USD.
Vyplácí Regency Centers dividendy?
Ano, dividendy REG se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,76 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 3,79%.
Kolik má Regency Centers zaměstnanců?
Ke dni července 01, 2026 má společnost 495 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Regency Centers?
Regency Centers působí v sektoru Real Estate.
Kdy společnost Regency Centers provedla split akcií?
Společnost Regency Centers v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Regency Centers sídlo?
Regency Centers má sídlo ve městě Jacksonville, Spojené státy.