Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund 

$18,45
0
+$0,01+0,05%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
20,08
52týdenní minimum
17,87
Objem obchodů
-
Prům. objem
0
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
2,32%
Dividenda
0,43

Nadcházející

Dividendy

2,32%Dividendový výnos
říjen 2026
$0,04
září 2026
$0,04
srpen 2026
$0,04
červenec 2026
$0,04
červen 2026
$0,04
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
-2,92%

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Zobrazit více
CEO
Země
Spojené státy
ISIN
US19763T1604

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund?▼
Aktuální cena RMTCX je $18,45 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0,05%. Vývoj ceny akcie společnosti Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze NASDAQ se akcie společnosti Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund obchodují pod tickerem RMTCX.
Roste cena akcií společnosti Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund?▼
Akcie RMTCX oproti minulému týdnu vzrostly o +1,82%, za měsíc klesly o -0,75% a společnost Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund za poslední rok zaznamenala pokles o -6,44%.
Vyplácí Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund dividendy?▼
Ano, dividendy RMTCX se vyplácejí měsíčně. Poslední dividenda na akcii činila 0,04 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 2,32%.
Do jakého sektoru patří Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund?▼
Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund působí v sektoru Other.
Kdy společnost Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti Columbia Minnesota Tax-Exempt Fund proběhl 11. září 2020 v poměru 1:4.