Seelos Therapeutics 

$0,3700
99
-$0,22-36,75% Monday 20:58
+$0,00+0%Monday 20:58Před otevřením trhu

Statistiky

Denní maximum
0,45
Denní minimum
0,2012
52týdenní maximum
383,03
52týdenní minimum
0,2
Objem obchodů
28 919
Prům. objem
483 709
Tržní kap.
0
Poměr P/E
0,01
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Výsledky hospodaření

29NovOčekávané
Q1 2023
Q2 2023
Q3 2023
Q4 2023
Q1 2024
Q2 2024
Q3 2024
-162,09
-108,06
-54,03
0
Očekávané EPS
-162,0864
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

-1 719,56%Zisková marže
Ztrátová
2018
2019
2020
2021
2022
2023
4,41MTržby
-75,76MČistý zisk

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Pharmaceuticals: Other
Biotechnology
Health Technology
Manufacturing
Pharmaceutical Preparation Manufacturing
Seelos Therapeutics, Inc., a clinical-stage biopharmaceutical company, focuses on the development and commercialization of therapeutics for the treatment of central nervous system, respiratory, and other disorders. The company's lead programs are SLS-002, an intranasal racemic ketamine for the treatment of acute suicidal ideation and behavior in patients with major depressive disorders; SLS-005, a protein stabilizer for the treatment of amyotrophic lateral sclerosis and Sanfilippo syndrome; and SLS-006, a partial dopamine agonist for the treatment of patients with Parkinson's disease (PD). Its preclinical programs include SLS-007, an anti-alpha-synuclein peptidic inhibitor to treat patients with PD; SLS-008, an orally available antagonist for chemoattractant receptor-homologous molecule for the treatment of chronic inflammation in asthma and pediatric orphan indications; SLS-004 for the treatment of PD; SLS-010, an oral histamine H3A receptor antagonist for narcolepsy and related disorders; and SLS-012, an injectable therapy for post-operative pain management. Seelos Therapeutics, Inc. was incorporated in 1987 and is headquartered in New York, New York.
Show more...
CEO
Raj Mehra
Zaměstnanci
8
Země
Spojené státy
ISIN
US81577F1093

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Seelos Therapeutics?▼
Aktuální cena akcie SEEL je $0,37 USD — za posledních 24 hodin klesla o -36,75%. Vývoj ceny akcie společnosti Seelos Therapeutics můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Seelos Therapeutics?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTCM se akcie společnosti Seelos Therapeutics obchodují pod tickerem SEEL.
Jaké byly tržby společnosti Seelos Therapeutics za minulý rok?▼
Tržby společnosti Seelos Therapeutics za poslední rok činí 4,41M USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Seelos Therapeutics za minulý rok?▼
Čistý zisk SEEL za poslední rok činí -75,76M USD.
Kolik má Seelos Therapeutics zaměstnanců?▼
Ke dni září 26, 2026 má společnost 8 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Seelos Therapeutics?▼
Seelos Therapeutics působí v sektoru Technology.
Kdy společnost Seelos Therapeutics provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti Seelos Therapeutics proběhl května 16, 2024 v poměru 1:8.
Kde má Seelos Therapeutics sídlo?▼
Seelos Therapeutics má sídlo ve městě New York, Spojené státy.