Banka BioLoo 

0
0
+₹0,00+0% 00:00 Dnes

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
-
52týdenní minimum
-
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
Oct 20
₹0,20
Jul 20
₹0,20
Jun 19
₹0,40
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Výsledky hospodaření

28MayOčekávané
Q3 2022
Q2 2023
Q3 2023
Q4 2023
Q1 2024
999
333
-333
-999
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

-0,84%Zisková marže
Ztrátová
2020
2021
2022
2023
2024
2025
812,45MTržby
-6,87MČistý zisk

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Banka BioLoo Limited se zabývá činnostmi v oblasti sanitace, čištění fekálního bahna, kanalizace a čištění odpadních vod v Indii. Zabývá se provozem, instalací a údržbou čistíren fekálního bahna, odpadních vod a procesů čištění průmyslových splavených vod. Společnost také nabízí BioToilet, BioDigester a FootLoo; sestavné čistírny odpadních vod; a čistírny odpadních vod, a to i provozní a managementové služby. Dále se podílí na výrobě, dodávkách a instalaci bio toalet pro indické železnice. Společnost poskytuje svá řešení pro maloobchodní, rezidenční a komerční sektor. Společnost byla založena v roce 2012 a sídlí v Hyderadabadu v Indii.
Show more...
CEO
Mr. Sanjay Kumar Banka
Zaměstnanci
1109
Země
Indie
ISIN
INE862Y01015

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaký ticker má akcie společnosti Banka BioLoo?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze NSE (India) se akcie společnosti Banka BioLoo obchodují pod tickerem SMBANKA.NSE.
Jaké byly tržby společnosti Banka BioLoo za minulý rok?
Tržby společnosti Banka BioLoo za poslední rok činí 812,45M INR.
Jaký je čistý zisk společnosti Banka BioLoo za minulý rok?
Čistý zisk SMBANKA.NSE za poslední rok činí -6,87M INR.
Vyplácí Banka BioLoo dividendy?
Ano, dividendy SMBANKA.NSE se vyplácejí pololetní. Poslední dividenda na akcii činila 0,2 INR. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Kolik má Banka BioLoo zaměstnanců?
Ke dni srpna 02, 2026 má společnost 1 109 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Banka BioLoo?
Banka BioLoo působí v sektoru Manufacturing.
Kdy společnost Banka BioLoo provedla split akcií?
Poslední split akcií společnosti Banka BioLoo proběhl září 08, 2020 v poměru 3:2.
Kde má Banka BioLoo sídlo?
Banka BioLoo má sídlo ve městě Hyderabad, Indie.