Presidio Property Trust 

$5,30
227
-$0,30-5,36% Wednesday 19:59
+$0,30+5,66%Wednesday 21:09Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
5,51
Denní minimum
5,51
52týdenní maximum
15,99
52týdenní minimum
3,65
Objem obchodů
80
Prům. objem
3 724
Tržní kap.
6,94M
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadcházející

Dividendy

0%Dividendový výnos
Jan 26
$0,20
Dec 25
$0,20
Nov 25
$0,20
Oct 25
$0,20
Sep 25
$0,20
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Výsledky hospodaření

19AugOčekávané
Q2 2024
Q3 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Další
-5,13
-2,99
-0,84
1,3
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

-147,24%Zisková marže
Ztrátová
2019
2020
2021
2022
2023
2024
37,85MTržby
-55,73MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují SQFTP. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Presidio Property Trust, Inc., dříve známá jako NetREIT, funguje jako interně spravovaný, diverzifikovaný Real Estate Investment Trust (REIT). Hlavní činností společnosti je akvizice, vlastnictví a aktivní správa geograficky rozmanitého portfolia realitních aktiv po celých Spojených státech. Tato aktiva zahrnují různé typy nemovitostí, včetně kancelářských budov, průmyslových prostor, maloobchodních prostor a vzorových rodinných domů, přičemž ty druhé jsou pronajímány stavebním firmám. K 30. září 2020 zahrnovala její rozsáhlá držba 128 vzorových domů (držených prostřednictím šesti přidružených terbatasních společenství a jedné zcela vlastněné korporace), celkem deset kancelářských budov a jeden průmyslový objekt nabízející přibližně 998 016 čtverečních stop pronajatelné plochy a čtyři maloobchodní nákupní centra o rozloze přibližně 131 722 čtverečních stop pronajatelné plochy.
Show more...
CEO
Mr. Jack Kendrick Heilbron
Zaměstnanci
15
Země
Spojené státy
ISIN
US74102L4023

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Presidio Property Trust?
Aktuální cena akcie SQFTP je $5,30 USD — za posledních 24 hodin klesla o -5,36%. Vývoj ceny akcie společnosti Presidio Property Trust můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Presidio Property Trust?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze se akcie společnosti Presidio Property Trust obchodují pod tickerem SQFTP.
Roste cena akcií společnosti Presidio Property Trust?
Akcie SQFTP oproti minulému týdnu klesly o -9,4%, měsíční změna je pokles o -3,46% a za poslední rok společnost Presidio Property Trust zaznamenala pokles o -61,51%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Presidio Property Trust?
Aktuálně má společnost Presidio Property Trust tržní kapitalizaci 6,94M
Kdy Presidio Property Trust zveřejní další výsledky?
Presidio Property Trust zveřejní další výsledky hospodaření dne srpna 19, 2026.
Jaké byly tržby společnosti Presidio Property Trust za minulý rok?
Tržby společnosti Presidio Property Trust za poslední rok činí 37,85M USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Presidio Property Trust za minulý rok?
Čistý zisk SQFTP za poslední rok činí -55,73M USD.
Vyplácí Presidio Property Trust dividendy?
Ano, dividendy SQFTP se vyplácejí měsíčně. Poslední dividenda na akcii činila 0,2 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Kolik má Presidio Property Trust zaměstnanců?
Ke dni července 02, 2026 má společnost 15 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Presidio Property Trust?
Presidio Property Trust působí v sektoru Real Estate.
Kdy společnost Presidio Property Trust provedla split akcií?
Poslední split akcií společnosti Presidio Property Trust proběhl května 19, 2025 v poměru 1:10.
Kde má Presidio Property Trust sídlo?
Presidio Property Trust má sídlo ve městě San Diego, Spojené státy.