TV Asahi 

$20,60
8
+$0,00+0% Monday 20:00

Statistiky

Denní maximum
20,9
Denní minimum
20,9
52týdenní maximum
25,19
52týdenní minimum
18,12
Objem obchodů
1
Prům. objem
178
Tržní kap.
2,24B
Poměr P/E
11,32
Dividendový výnos
1,5%
Dividenda
0,31

Nadcházející

Dividendy

1,5%Dividendový výnos
Jun 26
$0,19
Jun 26
$0,06
Dec 25
$0,20
Jun 25
$0,20
Jun 25
$0,07
10letý růst
7,18%
5letý růst
14,87%
3letý růst
25,99%
Růst za 1 rok
33,33%

Výsledky hospodaření

31JulOčekávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Další
0,14
0,36
0,59
0,81
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

7,91%Zisková marže
Zisková
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2,21BTržby
174,49MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují THDDY. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

TV Asahi Holdings Corporation spolu se svými çeşitlimi dceřinými společnostmi působí jako globální mediální konglomerát primárně zaměřený na televizní vysílání v Japonsku i mezinárodně. Jeho činnosti jsou rozděleny do jednotlivých divizí: televizní vysílání, internetové služby, shopping a další různé podniky. V rámci své základní vysílací činnosti společnost spravuje prodej reklamy (time i spot), distribuci programů, satelitní a kabelové služby (BS/CS) a tvorbu specializovaného obsahu, včetně významných sportovních přenosů. Kromě své primární televizní přítomnosti zahrnují další iniciativy společnosti různé internetové podnikání, specializované televizní pořady typu TV shopping a organizaci speciálních akcí. Kromě toho TV Asahi Holdings strategicky investuje do produkce filmů a podílí se na prodeji a pronájmu mediálního vybavení a digitálních univerzálních disků (DVD). Korporace byla založena v roce 1957 a sídlí v Tokiu v Japonsku.
Show more...
CEO
Mr. Hiroshi Shinozuka
Zaměstnanci
5452
Země
Japonsko
ISIN
US90114T1007

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti TV Asahi?
Aktuální cena THDDY je $20,60 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0%. Vývoj ceny akcie společnosti TV Asahi můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti TV Asahi?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze se akcie společnosti TV Asahi obchodují pod tickerem THDDY.
Roste cena akcií společnosti TV Asahi?
Akcie THDDY vzrostla oproti minulému týdnu o +0%, za měsíc si připsala +0% a za poslední rok akcie společnosti TV Asahi vzrostly o +25,61%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti TV Asahi?
Aktuálně má společnost TV Asahi tržní kapitalizaci 2,24B
Kdy TV Asahi zveřejní další výsledky?
TV Asahi zveřejní další výsledky hospodaření dne července 31, 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti TV Asahi za minulé čtvrtletí?
Zisk na akcii u THDDY za poslední čtvrtletí byl 0,14 USD, zatímco odhad činil N/A USD, což představuje překvapení ve výši N/A. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti TV Asahi za minulý rok?
Tržby společnosti TV Asahi za poslední rok činí 2,21B USD.
Jaký je čistý zisk společnosti TV Asahi za minulý rok?
Čistý zisk THDDY za poslední rok činí 174,49M USD.
Vyplácí TV Asahi dividendy?
Ano, dividendy THDDY se vyplácejí pololetní. Poslední dividenda na akcii činila 0,19 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 1,5%.
Kolik má TV Asahi zaměstnanců?
Ke dni července 04, 2026 má společnost 5 452 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří TV Asahi?
TV Asahi působí v sektoru Communication.
Kdy společnost TV Asahi provedla split akcií?
Poslední split akcií společnosti TV Asahi proběhl září 26, 2012 v poměru 100:1.
Kde má TV Asahi sídlo?
TV Asahi má sídlo ve městě Tokyo, Japonsko.