Tourmaline Oil 

$46,91
1369
-$0,08-0,17%středa 19:52
+$0,06+0,13%středa 21:13Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
47,22
Denní minimum
46,7
52týdenní maximum
51,2
52týdenní minimum
40,04
Objem obchodů
774
Prům. objem
192 550
Tržní kap.
18,23B
Poměr P/E
33,21
Dividendový výnos
3,19%
Dividenda
1,5

Nadcházející

Dividendy

3,19%Dividendový výnos
září 2026
$0,35
červen 2026
$0,35
březen 2026
$0,36
prosinec 2025
$0,36
listopad 2025
$0,18
10letý růst
N/A
5letý růst
25,99%
3letý růst
25,16%
Růst za 1 rok
8,11%

Výsledky hospodaření

11. 11.Očekávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q1 2026
Q2 2026
Další
0,46
0,86
1,26
1,66
Očekávané EPS
0,8557343318323439
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

4,5%Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
4,2BTržby
189,41MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují TRMLF. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Tourmaline Oil Corp. je energetická společnost zaměřená na akvizici, průzkum, rozvoj a těžbu ropy a zemního plynu. Její činnost je soustředěna v rozsáhlém západokanadském sedimentárním pánvi. Společnost má významné podíly v konkrétních geologických formacích, zejména v Alberta Deep Basin, v oblasti Montney v severovýchodní Britské Kolumbii a v triasickém ropném komplexu v oblasti Peace River High. Společnost Tourmaline Oil byla založena v roce 2008 a sídlí v Calgary v Kanadě.
Zobrazit více
CEO
Michael L. Rose
Zaměstnanci
458
Země
Kanada
ISIN
CA89156V1067
WKN
000A1C8W0

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Tourmaline Oil?▼
Aktuální cena akcie TRMLF je $46,91 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,17%. Vývoj ceny akcie společnosti Tourmaline Oil můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Tourmaline Oil?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTC Link se akcie společnosti Tourmaline Oil obchodují pod tickerem TRMLF.
Roste cena akcií společnosti Tourmaline Oil?▼
Akcie TRMLF vzrostla oproti minulému týdnu o +3,01%, za měsíc si připsala +10,12% a za poslední rok akcie společnosti Tourmaline Oil vzrostly o +6,79%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Tourmaline Oil?▼
Aktuálně má společnost Tourmaline Oil tržní kapitalizaci 18,23B
Kdy Tourmaline Oil zveřejní další výsledky?▼
Tourmaline Oil zveřejní další výsledky hospodaření dne 11. listopadu 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Tourmaline Oil za minulé čtvrtletí?▼
Zisk na akcii u TRMLF za poslední čtvrtletí byl 0,33 USD, zatímco odhad činil 0,6 USD, což představuje překvapení ve výši -45,29%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Tourmaline Oil za minulý rok?▼
Tržby společnosti Tourmaline Oil za poslední rok činí 4,2B USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Tourmaline Oil za minulý rok?▼
Čistý zisk TRMLF za poslední rok činí 189,41M USD.
Vyplácí Tourmaline Oil dividendy?▼
Ano, dividendy TRMLF se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,35 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 3,19%.
Kolik má Tourmaline Oil zaměstnanců?▼
Ke dni 22. října 2026 má společnost 458 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Tourmaline Oil?▼
Tourmaline Oil působí v sektoru Energy.
Kdy společnost Tourmaline Oil provedla split akcií?▼
Společnost Tourmaline Oil v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Tourmaline Oil sídlo?▼
Tourmaline Oil má sídlo ve městě Calgary, Kanada.