American Funds The Growth Fund of America® 

$73,51
0
+$0,19+0,26%Poslední týden

Statistiky

Denní maximum
73,51
Denní minimum
73,51
52týdenní maximum
77,39
52týdenní minimum
59,64
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
11,41%
Dividenda
8,39

Nadcházející

Dividendy

11,41%Dividendový výnos
Dec 25
$8,36
Dec 24
$6,38
Dec 23
$4,30
Dec 22
$1,84
Dec 21
$6,01
10letý růst
N/A
5letý růst
25,05%
3letý růst
65,62%
Růst za 1 rok
31,08%

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují US3998743047.FUND. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Tento fond se primárně zaměřuje na investice do akcií s cílem akvizice podílů v společnostech vykazujících silný potenciál pro významný růst kapitálu. Až čtvrtina jeho celkových aktiv může být alokována do zahraničních cenných papírů pocházejících od subjektů sídlících mimo hranice USA. Investiční poradce využívá pro správu portfolia fondu specifický přístup multi-manager. Tato strategie zahrnuje segmentaci portfolia fondu, přičemž každá jednotlivá část je spravována nezávisle přiděleným portfolio manažerem.
Show more...
CEO
ISIN
US3998743047

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti American Funds The Growth Fund of America®?
Aktuální cena US3998743047.FUND je $73,51 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0,26%. Vývoj ceny akcie společnosti American Funds The Growth Fund of America® můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti American Funds The Growth Fund of America®?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze Funds se akcie společnosti American Funds The Growth Fund of America® obchodují pod tickerem US3998743047.FUND.
Roste cena akcií společnosti American Funds The Growth Fund of America®?
Akcie US3998743047.FUND vzrostla oproti minulému týdnu o +1,18%, za měsíc si připsala +5,66% a za poslední rok akcie společnosti American Funds The Growth Fund of America® vzrostly o +0,85%.
Vyplácí American Funds The Growth Fund of America® dividendy?
Ano, dividendy US3998743047.FUND se vyplácejí ročně. Poslední dividenda na akcii činila 8,36 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 11,41%.
Do jakého sektoru patří American Funds The Growth Fund of America®?
American Funds The Growth Fund of America® působí v sektoru Other.
Kdy společnost American Funds The Growth Fund of America® provedla split akcií?
Společnost American Funds The Growth Fund of America® v poslední době neprovedla žádný split akcií.