Snowflake 0000% 24/29 

$84,58
0
-$0,50-0,59% Friday 07:18

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
156
52týdenní minimum
84,58
Objem obchodů
-
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Show more...
CEO
ISIN
US833445AC37
WKN
A3L37G

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Snowflake 0000% 24/29?▼
Aktuální cena akcie US833445AC37.BOND je $84,58 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,59%. Vývoj ceny akcie společnosti Snowflake 0000% 24/29 můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Snowflake 0000% 24/29?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze Bonds se akcie společnosti Snowflake 0000% 24/29 obchodují pod tickerem US833445AC37.BOND.
Roste cena akcií společnosti Snowflake 0000% 24/29?▼
Akcie US833445AC37.BOND oproti minulému týdnu klesly o -1,74%, měsíční změna je pokles o -1,74% a za poslední rok společnost Snowflake 0000% 24/29 zaznamenala pokles o -45,22%.
Do jakého sektoru patří Snowflake 0000% 24/29?▼
Snowflake 0000% 24/29 působí v sektoru Other.
Kdy společnost Snowflake 0000% 24/29 provedla split akcií?▼
Společnost Snowflake 0000% 24/29 v poslední době neprovedla žádný split akcií.