Naked Wines 

GBX58,00
40
-GBX1,60-2,68%úterý 15:35

Statistiky

Denní maximum
59,6
Denní minimum
58,6
52týdenní maximum
84,8
52týdenní minimum
58
Objem obchodů
57 264,95
Prům. objem
-
Tržní kap.
41,6M
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadcházející

Dividendy

0%Dividendový výnos
leden 2020
GBX5,20
prosinec 2018
GBX2,00
srpen 2018
GBX5,20
prosinec 2017
GBX2,00
srpen 2017
GBX3,60
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Výsledky hospodaření

19. 11.Očekávané
Q1 2021
Q2 2021
Q3 2024
Q2 2025
Q3 2025
Q2 2026
Další
-0,12
-0,08
-0,03
0,01
Očekávané EPS
N/A
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

-3,31%Zisková marže
Ztrátová
2020
2021
2022
2023
2024
2025
19,91BTržby
-659,5MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují WINE.LSE. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Společnost Naked Wines plc spolu se svými dceřinými společnostmi podniká v přímém prodeji vína spotřebitelům v Austrálii, Velké Británii a Spojených státech. Působí také jako online prodejce vína. Společnost byla dříve známá jako Majestic Wine plc a v srpnu 2019 se přejmenovala na Naked Wines plc. Společnost Naked Wines plc byla založena v roce 1980 se sídlem v Norwichi ve Velké Británii.
Zobrazit více
CEO
Rodrigo Maza Stern
Zaměstnanci
347
Země
Spojené království
ISIN
GB00B021F836
WKN
000A0B7SL

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti Naked Wines?▼
Aktuální cena akcie WINE.LSE je GBX58,00 GBX — za posledních 24 hodin klesla o -2,68%. Vývoj ceny akcie společnosti Naked Wines můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Naked Wines?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze London Exchange se akcie společnosti Naked Wines obchodují pod tickerem WINE.LSE.
Roste cena akcií společnosti Naked Wines?▼
Akcie WINE.LSE oproti minulému týdnu klesly o -3,97%, měsíční změna je pokles o -10,77% a za poslední rok společnost Naked Wines zaznamenala pokles o -27,5%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Naked Wines?▼
Aktuálně má společnost Naked Wines tržní kapitalizaci 41,6M
Kdy Naked Wines zveřejní další výsledky?▼
Naked Wines zveřejní další výsledky hospodaření dne 19. listopadu 2026.
Jaké byly tržby společnosti Naked Wines za minulý rok?▼
Tržby společnosti Naked Wines za poslední rok činí 19,91B GBX.
Jaký je čistý zisk společnosti Naked Wines za minulý rok?▼
Čistý zisk WINE.LSE za poslední rok činí -659,5M GBX.
Vyplácí Naked Wines dividendy?▼
Ano, dividendy WINE.LSE se vyplácejí pololetní. Poslední dividenda na akcii činila 5,2 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Kolik má Naked Wines zaměstnanců?▼
Ke dni 21. října 2026 má společnost 347 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Naked Wines?▼
Naked Wines působí v sektoru Essentials.
Kdy společnost Naked Wines provedla split akcií?▼
Poslední split akcií společnosti Naked Wines proběhl 9. srpna 2004 v poměru 4:1.
Kde má Naked Wines sídlo?▼
Naked Wines má sídlo ve městě Norwich, Spojené království.