WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS 

€12,84
0
+€0,00+0%pátek 07:13

Statistiky

Denní maximum
12,84
Denní minimum
12,84
52týdenní maximum
12,84
52týdenní minimum
12,84
Objem obchodů
100
Prům. objem
-
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
červenec 2020
€0,14
duben 2020
€0,16
leden 2020
€0,12
říjen 2019
€0,13
červenec 2019
€0,17
10letý růst
N/A
5letý růst
N/A
3letý růst
N/A
Růst za 1 rok
N/A

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

The WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS ETF seeks to track the price and yield performance, before fees and expenses, of the WisdomTree US SmallCap Dividend Index.
Zobrazit více
CEO
Země
Spojené království
ISIN
IE00BQZJBT94
WKN
000A12HUW

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS?▼
Aktuální cena WTE4.MU je €12,84 EUR — za posledních 24 hodin vzrostla o +0%. Vývoj ceny akcie společnosti WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze Boerse Muenchen se akcie společnosti WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS obchodují pod tickerem WTE4.MU.
Vyplácí WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS dividendy?▼
Ano, dividendy WTE4.MU se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,14 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Do jakého sektoru patří WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS?▼
WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS působí v sektoru Other.
Kdy společnost WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS provedla split akcií?▼
Společnost WisdomTree US SmallCap Dividend UCITS v poslední době neprovedla žádný split akcií.