BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units) 

$19,14
500
+$0,00+0%úterý 19:46

Statistiky

Denní maximum
-
Denní minimum
-
52týdenní maximum
19,4
52týdenní minimum
18,2
Objem obchodů
-
Prům. objem
680
Tržní kap.
0
Poměr P/E
-
Dividendový výnos
6,16%
Dividenda
1,18

Nadcházející

Dividendy

6,16%Dividendový výnos
listopad 2026
$0,10
říjen 2026
$0,10
září 2026
$0,10
srpen 2026
$0,10
červenec 2026
$0,10
10letý růst
3,09%
5letý růst
2,01%
3letý růst
7,24%
Růst za 1 rok
12,42%

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují ZWHXF. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

Držené pozice

Regiony

Sektory

O aplikaci

BMO US HIGH DIVID CVRD UT
Zobrazit více
CEO
Země
Kanada
ISIN
CA05579F1062

Zalistování

0 komentářů

Poděl se o svůj názor

Časté dotazy

Jaká je dnes cena akcie společnosti BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units)?▼
Aktuální cena ZWHXF je $19,14 USD — za posledních 24 hodin vzrostla o +0%. Vývoj ceny akcie společnosti BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units) můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units)?▼
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze OTC Link se akcie společnosti BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units) obchodují pod tickerem ZWHXF.
Vyplácí BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units) dividendy?▼
Ano, dividendy ZWHXF se vyplácejí měsíčně. Poslední dividenda na akcii činila 0,1 . K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 6,16%.
Do jakého sektoru patří BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units)?▼
BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units) působí v sektoru Other.
Kdy společnost BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units) provedla split akcií?▼
Společnost BMO US High Dividend Covered Call (CAD Units) v poslední době neprovedla žádný split akcií.