Samsung KODEX Banks 

₩16,735
6
+₩110+0.66% 06:19 Hari ini

Statistik

Tertinggi harian
16,835
Paras terendah hari ini
16,560
Tertinggi 52M
17,725
Paras terendah 52M
11,365
Volum
585,970
Vol. purata
1,709,533
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
3.66%
Dividen
613

Akan datang

Nisbah perbelanjaan

0.30%
0%
1%+
Yuran tahunan yang anda bayar kepada syarikat dana untuk menguruskan pelaburan anda. Semakin rendah nisbah perbelanjaan, semakin baik. Ini bukan cadangan pelaburan.

Dividen

3.66%Hasil dividen
Oct 26
₩42
Sep 26
₩59
Aug 26
₩60
Jul 26
₩55
Jun 26
₩58
Pertumbuhan 10T
12.96%
Pertumbuhan 5T
18.56%
Pertumbuhan 3T
19.15%
Pertumbuhan 1T
53.79%

Orang juga ikut

Senarai ini berdasarkan senarai pantauan pengguna Stock Events yang mengikuti 091170.KQ. Ia bukan cadangan pelaburan.

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Portfolio

Perihal

Dana dagangan bursa (ETF) Samsung KODEX Banks bertujuan untuk memberikan pulangan pelaburan yang menjejaki kenaikan harga dan penjanaan pendapatan indeks KRX Banks secara meluas, sebelum mengambil kira kos operasinya.
Show more...
CEO
Negara
Korea Selatan
ISIN
KR7091170001

Penyenaraian

0 Comments

Kongsi pendapat anda

FAQ

Berapakah harga saham Samsung KODEX Banks hari ini?
Harga semasa 091170.KQ ialah ₩16,735 KRW — telah meningkat sebanyak +0.66% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham Samsung KODEX Banks dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham Samsung KODEX Banks?
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa KOSDAQ, saham Samsung KODEX Banks didagangkan di bawah simbol 091170.KQ.
Adakah harga saham Samsung KODEX Banks sedang meningkat?
Saham 091170.KQ telah jatuh sebanyak -2.65% berbanding minggu sebelumnya, meningkat +7.34% sepanjang bulan, dan dalam setahun terakhir Samsung KODEX Banks menunjukkan kenaikan +37.91%.
Adakah Samsung KODEX Banks membayar dividen?
Ya, dividen 091170.KQ dibayar bulanan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 59 . Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 3.66%.
Samsung KODEX Banks terletak dalam sektor apa?
Samsung KODEX Banks beroperasi dalam sektor Kewangan & Pembayaran.
Bilakah Samsung KODEX Banks menyiapkan split saham?
Samsung KODEX Banks tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.
Di manakah ibu pejabat Samsung KODEX Banks?
Ibu pejabat Samsung KODEX Banks terletak di Seoul, Korea Selatan.