MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund 

$11.64
5
-$0.07-0.6%Minggu lepas

Statistik

Tertinggi harian
-
Paras terendah hari ini
-
Tertinggi 52M
11.77
Paras terendah 52M
8.88
Volum
-
Vol. purata
0
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
4.98%
Dividen
0.58

Akan datang

Dividen

4.98%Hasil dividen
Apr 26
$0.15
Jan 26
$0.13
Oct 25
$0.13
Jul 25
$0.11
Apr 25
$0.11
Pertumbuhan 10T
-2.19%
Pertumbuhan 5T
4.77%
Pertumbuhan 3T
8.08%
Pertumbuhan 1T
14.77%

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Perihal

Show more...
CEO
Negara
Amerika Syarikat
ISIN
US5605991026

Penyenaraian

0 Comments

Kongsi pendapat anda

FAQ

Berapakah harga saham MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund hari ini?
Harga semasa AMLPX ialah $11.64 USD — telah menurun sebanyak -0.6% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund?
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa NASDAQ, saham MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund didagangkan di bawah simbol AMLPX.
Adakah harga saham MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund sedang meningkat?
Saham AMLPX meningkat sebanyak +1.13% berbanding minggu sebelumnya, perubahan bulanan ialah kenaikan +2.37%, dan sepanjang tahun lalu MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund menunjukkan peningkatan +23.96%.
Adakah MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund membayar dividen?
Ya, dividen AMLPX dibayar suku tahunan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 0.15 USD. Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 4.98%.
MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund terletak dalam sektor apa?
MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund beroperasi dalam sektor Lain-lain.
Bilakah MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund menyiapkan split saham?
MainGate MLP Fund A Class Mutual Fund tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.