BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund 

$12.70
0
-$0.01-0.08%Minggu lepas

Statistik

Tertinggi harian
-
Paras terendah hari ini
-
Tertinggi 52M
13.53
Paras terendah 52M
12.44
Volum
-
Vol. purata
0
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
2.44%
Dividen
0.31

Akan datang

Dividen

2.44%Hasil dividen
Okt 2026
$0.03
Sep 2026
$0.03
Ogo 2026
$0.03
Jul 2026
$0.03
Jun 2026
$0.03
Pertumbuhan 10T
Tiada
Pertumbuhan 5T
Tiada
Pertumbuhan 3T
Tiada
Pertumbuhan 1T
-5.89%

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Perihal

Tunjukkan lagi
CEO
Negara
Amerika Syarikat
ISIN
US05588R7035

Penyenaraian

0 Komen

Kongsi pendapat anda

Soalan Lazim

Berapakah harga saham BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund hari ini?▼
Harga semasa DMUCX ialah $12.70 USD — telah menurun sebanyak -0.08% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund?▼
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa NASDAQ, saham BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund didagangkan di bawah simbol DMUCX.
Adakah harga saham BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund sedang meningkat?▼
Saham DMUCX meningkat sebanyak +0.55% berbanding minggu sebelumnya, menurun -1.24% sepanjang bulan, dan sepanjang tahun lalu BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund menunjukkan penurunan sebanyak -5.15%.
Adakah BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund membayar dividen?▼
Ya, dividen DMUCX dibayar bulanan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 0.03 . Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 2.44%.
BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund terletak dalam sektor apa?▼
BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund beroperasi dalam sektor Lain-lain.
Bilakah BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund menyiapkan split saham?▼
BNY Mellon AMT-Free Municipal Bond Fund tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.