FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) 

£202.78
0
-£2.96-1.44%Minggu lepas

Statistik

Tertinggi harian
-
Paras terendah hari ini
-
Tertinggi 52M
208.77
Paras terendah 52M
173.87
Volum
-
Vol. purata
-
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
0.26%
Dividen
0.53

Akan datang

Dividen

0.26%Hasil dividen
Sep 2026
£0.11
Jun 2026
£0.20
Mac 2026
£0.09
Dis 2025
£0.12
Sep 2025
£0.11
Pertumbuhan 10T
Tiada
Pertumbuhan 5T
-17.28%
Pertumbuhan 3T
-33.71%
Pertumbuhan 1T
-63.5%

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Perihal

Objektif pelaburan Dana adalah untuk memberikan penghargaan modal jangka panjang. Dana ini melabur sekurang-kurangnya 85% daripada Nilai Aset Bersihnya dalam sekuriti ekuiti AS (termasuk saham biasa dan saham keutamaan) yang disenaraikan atau diperdagangkan di Pasaran Teratur di Amerika Syarikat dan yang diterbitkan oleh syarikat yang memenuhi kriteria kewangan Pengurus Pelaburan dan kriteria untuk kelestarian serta polisi alam sekitar, sosial dan tadbir urus ("Pemimpin Kelestarian").
Tunjukkan lagi
CEO
ISIN
IE00BKF2RY37

Penyenaraian

0 Komen

Kongsi pendapat anda

Soalan Lazim

Berapakah harga saham FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) hari ini?▼
Harga semasa IE00BKF2RY37.LSE ialah £202.78 GBP — telah menurun sebanyak -1.44% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q)?▼
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa London Exchange, saham FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) didagangkan di bawah simbol IE00BKF2RY37.LSE.
Adakah harga saham FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) sedang meningkat?▼
Saham IE00BKF2RY37.LSE telah jatuh sebanyak -2.57% berbanding minggu sebelumnya, meningkat +0.73% sepanjang bulan, dan dalam setahun terakhir FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) menunjukkan kenaikan +11.51%.
Adakah FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) membayar dividen?▼
Ya, dividen IE00BKF2RY37.LSE dibayar suku tahunan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 0.11 . Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 0.26%.
FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) terletak dalam sektor apa?▼
FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) beroperasi dalam sektor Lain-lain.
Bilakah FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) menyiapkan split saham?▼
FTGF CB US Eq Sust Ldrs P2GBPDis(Q) tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.