John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund 

$14.48
0
-$0.27-1.83%Minggu lepas

Statistik

Tertinggi harian
-
Paras terendah hari ini
-
Tertinggi 52M
18.41
Paras terendah 52M
14.35
Volum
-
Vol. purata
0
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
11.76%
Dividen
1.7

Akan datang

Dividen

11.76%Hasil dividen
Dis 2025
$1.70
Dis 2024
$0.51
Dis 2024
$0.59
Dis 2024
$0.08
Dis 2021
$6.08
Pertumbuhan 10T
Tiada
Pertumbuhan 5T
Tiada
Pertumbuhan 3T
Tiada
Pertumbuhan 1T
186.89%

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Perihal

Tunjukkan lagi
CEO
Negara
Amerika Syarikat
ISIN
US47805T4682

Penyenaraian

0 Komen

Kongsi pendapat anda

Soalan Lazim

Berapakah harga saham John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund hari ini?▼
Harga semasa JSJAX ialah $14.48 USD — telah menurun sebanyak -1.83% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund?▼
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa NASDAQ, saham John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund didagangkan di bawah simbol JSJAX.
Adakah harga saham John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund sedang meningkat?▼
Saham JSJAX meningkat sebanyak +0.77% berbanding minggu sebelumnya, menurun -4.36% sepanjang bulan, dan sepanjang tahun lalu John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund menunjukkan penurunan sebanyak -17.26%.
Adakah John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund membayar dividen?▼
Ya, dividen JSJAX dibayar tahunan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 1.7 . Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 11.76%.
John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund terletak dalam sektor apa?▼
John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund beroperasi dalam sektor Lain-lain.
Bilakah John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund menyiapkan split saham?▼
John Hancock Small Cap Dynamic Growth Fund tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.