PGIM California Muni Income Fund 

$9.61
0
+$0.02+0.21%Minggu lepas

Statistik

Tertinggi harian
-
Paras terendah hari ini
-
Tertinggi 52M
10.14
Paras terendah 52M
9.42
Volum
-
Vol. purata
0
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
2.78%
Dividen
0.27

Akan datang

Dividen

2.78%Hasil dividen
Okt 2026
$0.02
Sep 2026
$0.02
Ogo 2026
$0.02
Jul 2026
$0.02
Jun 2026
$0.02
Pertumbuhan 10T
Tiada
Pertumbuhan 5T
Tiada
Pertumbuhan 3T
Tiada
Pertumbuhan 1T
4.53%

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Perihal

Tunjukkan lagi
CEO
Negara
Amerika Syarikat
ISIN
US74440X1000

Penyenaraian

0 Komen

Kongsi pendapat anda

Soalan Lazim

Berapakah harga saham PGIM California Muni Income Fund hari ini?▼
Harga semasa PBCAX ialah $9.61 USD — telah meningkat sebanyak +0.21% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham PGIM California Muni Income Fund dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham PGIM California Muni Income Fund?▼
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa NASDAQ, saham PGIM California Muni Income Fund didagangkan di bawah simbol PBCAX.
Adakah harga saham PGIM California Muni Income Fund sedang meningkat?▼
Saham PBCAX meningkat sebanyak +0.21% berbanding minggu sebelumnya, menurun -0.1% sepanjang bulan, dan sepanjang tahun lalu PGIM California Muni Income Fund menunjukkan penurunan sebanyak -4%.
Adakah PGIM California Muni Income Fund membayar dividen?▼
Ya, dividen PBCAX dibayar bulanan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 0.02 . Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 2.78%.
PGIM California Muni Income Fund terletak dalam sektor apa?▼
PGIM California Muni Income Fund beroperasi dalam sektor Lain-lain.
Bilakah PGIM California Muni Income Fund menyiapkan split saham?▼
PGIM California Muni Income Fund tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.