Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N 

$23.00
0
-$0.08-0.35%Minggu lepas

Statistik

Tertinggi harian
23
Paras terendah hari ini
23
Tertinggi 52M
24.93
Paras terendah 52M
20.08
Volum
-
Vol. purata
-
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
15.27%
Dividen
3.51

Akan datang

Dividen

15.27%Hasil dividen
Dis 2025
$3.52
Dis 2024
$2.40
Dis 2023
$4.54
Dis 2022
$2.87
Dis 2021
$5.45
Pertumbuhan 10T
Tiada
Pertumbuhan 5T
10.57%
Pertumbuhan 3T
7.07%
Pertumbuhan 1T
46.69%

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Perihal

Dana ini bertujuan untuk menjana peningkatan modal jangka panjang yang ketara terutamanya melalui pelaburan dalam saham biasa dan instrumen berkaitan ekuiti yang lain. Lazimnya, sekurang-kurangnya 80% daripada aset bersih dana, termasuk sebarang dana yang dipinjam untuk tujuan pelaburan, akan diperuntukkan kepada sekuriti ekuiti syarikat berkapitalisasi kecil. Pegangan ini mungkin merangkumi saham keutamaan, waran, sekuriti yang boleh ditukar kepada saham biasa atau keutamaan, dan kepentingan pemilikan lain. Pengurus dana kini mentakrifkan syarikat berkapitalisasi kecil sebagai syarikat yang nilai pasarannya selaras dengan syarikat-syarikat yang diwakili dalam Indeks Russell 2000®, yang menjejaki prestasi 2,000 syarikat awam terkecil di AS.
Tunjukkan lagi
CEO
ISIN
US5434956836

Penyenaraian

0 Komen

Kongsi pendapat anda

Soalan Lazim

Berapakah harga saham Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N hari ini?▼
Harga semasa US5434956836.FUND ialah $23.00 USD — telah menurun sebanyak -0.35% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N?▼
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa Funds, saham Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N didagangkan di bawah simbol US5434956836.FUND.
Adakah harga saham Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N sedang meningkat?▼
Saham US5434956836.FUND meningkat sebanyak +1.01% berbanding minggu sebelumnya, naik +0.52% untuk bulan ini, namun sepanjang tahun lalu Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N menunjukkan penurunan sebanyak -2.38%.
Adakah Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N membayar dividen?▼
Ya, dividen US5434956836.FUND dibayar tahunan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 3.52 . Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 15.27%.
Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N terletak dalam sektor apa?▼
Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N beroperasi dalam sektor Lain-lain.
Bilakah Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N menyiapkan split saham?▼
Loomis Sayles Small Cap Value Fund Class N tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.