Macquarie Large Cap Growth Fund 

$24.45
0
+$0.14+0.58%Minggu lepas

Statistik

Tertinggi harian
-
Paras terendah hari ini
-
Tertinggi 52M
27.14
Paras terendah 52M
19.56
Volum
-
Vol. purata
0
Kap. pasaran
0
Nisbah P/E
-
Hasil dividen
12.55%
Dividen
3.07

Akan datang

Dividen

12.55%Hasil dividen
Dec 25
$3.07
Dec 24
$0.01
Dec 24
$0.59
Dec 24
$0.60
Dec 23
$0.91
Pertumbuhan 10T
Tiada
Pertumbuhan 5T
Tiada
Pertumbuhan 3T
Tiada
Pertumbuhan 1T
409.51%

Pesaing

Senarai ini adalah analisis berdasarkan peristiwa pasaran terkini. Ia bukan cadangan pelaburan.

Perihal

Show more...
CEO
Negara
Amerika Syarikat
ISIN
US4660005939

Penyenaraian

0 Comments

Kongsi pendapat anda

FAQ

Berapakah harga saham Macquarie Large Cap Growth Fund hari ini?▼
Harga semasa WLGCX ialah $24.45 USD — telah meningkat sebanyak +0.58% dalam 24 jam yang lalu. Pantau prestasi harga saham Macquarie Large Cap Growth Fund dengan lebih dekat pada carta.
Apakah simbol saham Macquarie Large Cap Growth Fund?▼
Bergantung pada bursa, simbol saham mungkin berbeza. Sebagai contoh, di bursa NASDAQ, saham Macquarie Large Cap Growth Fund didagangkan di bawah simbol WLGCX.
Adakah harga saham Macquarie Large Cap Growth Fund sedang meningkat?▼
Saham WLGCX meningkat sebanyak +1.75% berbanding minggu sebelumnya, naik +2% untuk bulan ini, namun sepanjang tahun lalu Macquarie Large Cap Growth Fund menunjukkan penurunan sebanyak -5.74%.
Adakah Macquarie Large Cap Growth Fund membayar dividen?▼
Ya, dividen WLGCX dibayar tahunan. Dividen terakhir bagi setiap saham ialah 3.07 . Setakat hari ini, Hasil Dividen (FWD)% ialah 12.55%.
Macquarie Large Cap Growth Fund terletak dalam sektor apa?▼
Macquarie Large Cap Growth Fund beroperasi dalam sektor Lain-lain.
Bilakah Macquarie Large Cap Growth Fund menyiapkan split saham?▼
Macquarie Large Cap Growth Fund tidak mempunyai sebarang split baru-baru ini.