Ningbo Donly 

¥13,06
0
+¥1,19+10,03% Thursday 02:35

Štatistiky

Denné maximum
13,06
Denné minimum
12,17
52-týždňové maximum
18,58
52-týždňové minimum
9,73
Objem obchodov
71 645 334
Priem. objem
13 045 168
Trhová kap.
6,95B
Pomer P/E
3,64
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
Jun 18
¥0,05
Apr 15
¥0,10
Jul 12
¥0,03
May 11
¥0,20
Apr 10
¥0,10
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

1JanOčakávané
Q4 0
999
333
-333
-999
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

3,23%Zisková marža
Zisková
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2,84BTržby
91,83MČistý zisk

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Spoločnosť Ningbo Donly Co., Ltd., so sídlom v meste Ningbo v Čínskej republike, sa špecializuje na výskum, vývoj, výrobu a údržbu zariadení pre prenos výkonu v rámci krajiny. Jej sortiment zahŕňa prevodovky, elektromotory, spojky a rôzne ďalšie komponenty pre prenos pohybu, ktoré sú široko využité v rôznych sektoroch vrátane hutníctva, ťažobného priemyslu, hospodárenia s vodou, elektrárňoctva, petrochemického priemyslu, výroby stavebných materiálov, prístavov, ľahkého priemyslu a ochrany životného prostredia. Okrem toho sa spoločnosť zaoberá návrhom, výrobou a predajom automatizovaných riadiacich systémov a automatických posuvných dverí pre medicínske, komerčné a priemyselné aplikácie, a poskytuje aj inžinierske služby. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a predtým pod názvom Ningbo Donly Transmission Equipment Co., Ltd. oficiálne prijala svoj súčasný názov Ningbo Donly Co., Ltd. v januári 2014.
Show more...
CEO
Hetao Song
Zamestnanci
1857
Krajina
Čína
ISIN
CNE1000006P5

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Ningbo Donly?▼
Aktuálna cena 002164.SZ je ¥13,06 CNY — za posledných 24 hodín vzrástla o +10,03%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Ningbo Donly môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Ningbo Donly?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Shenzhen Stock Exchange sa akcie spoločnosti Ningbo Donly obchodujú pod tickerom 002164.SZ.
Rastie cena akcií spoločnosti Ningbo Donly?▼
Akcie 002164.SZ vzrástli oproti predchádzajúcemu týždňu o +24,5%, mesačná zmena predstavuje nárast o +17,13% a za posledný rok akcie spoločnosti Ningbo Donly zaznamenali pokles o -11,99%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Ningbo Donly?▼
Aktuálne má spoločnosť Ningbo Donly trhovú kapitalizáciu 6,95B
Aké boli tržby spoločnosti Ningbo Donly za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti Ningbo Donly za posledný rok predstavujú 2,84B CNY.
Aký je čistý zisk spoločnosti Ningbo Donly za minulý rok?▼
Čistý zisk 002164.SZ za posledný rok predstavuje 91,83M CNY.
Vypláca Ningbo Donly dividendy?▼
Áno, dividendy 002164.SZ sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,05 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Koľko má Ningbo Donly zamestnancov?▼
Ku dňu septembra 26, 2026 má spoločnosť 1 857 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Ningbo Donly?▼
Ningbo Donly pôsobí v sektore Manufacturing.
Kedy spoločnosť Ningbo Donly uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti Ningbo Donly sa uskutočnil mája 17, 2011 v pomere 10:10.
Kde má Ningbo Donly sídlo?▼
Ningbo Donly má sídlo v meste Ningbo, Čína.